Lietuvos klubų kelionė Europoje – laukia įveikiami, tačiau bausti galintys varžovai

By 2020-08-11 Lažybos

A lygos sezonas jau sparčiai artėja prie pabaigos, tačiau stipriausi Lietuvos futbolo klubai savo keliones Čempionų bei Europos lygose dar tik ruošiasi pradėti.

Marijampolės „Sūduva“ šį sezoną kelionę Europoje pradeda nuo pirmojo Čempionų lygos atrankos etapo, kai Vilniaus „Žalgiris“, „Kauno Žalgiris“ bei Vilniaus „Riteriai“ kovos Europos lygos pirmajame atrankos etape.

Dviem stipriausioms Lietuvos komandoms atiteko estiški iššūkiai – „Sūduva“ kovos su Estijos čempione Talino „Flora“, kai „Žalgiris“ susirems su „Paide“ futbolininkais. Tuo tarpu „Riteriams“ atiteko Šiaurės Airijos ekipa „Derry City“, o „Kauno Žalgiriui“ teko bene stipriausias varžovas tarp visų Lietuvos komandų – Norvegijoje dominuojantis Budės „Glimt“.

Skirtumas tarp šių ekipų yra tas, kad „Sūduva“ net ir pralaimėjusi nebaigtų savo sezono tarptautinėje arenoje. „Sūduvos“ nesėkmės atveju marijampoliečiai iškristų į Europos lygos atranką ir kovą pratęstų antrajame etape. Būtent tokį scenarijų prognozuoja ir TOPsport lažybininkai. Namuose rungtyniausiančios „Flora“ ekipos šansai iškovoti pergalę vertinami 36 proc. Tuo tarpu „Sūduvos“ galimybės laimėti per pagrindinį laiką yra vertinamos 34 proc., kai pratęsimo tikimybė vertinama 30 proc.

Europos lygoje geriausiai yra vertinamas A lygos lyderis – „Žalgiris“. Namuose rungtyniausiantys vilniečiai, pasak TOPsport lažybininkų, yra ryškūs šios poros favoritai. „Žalgirio“ šansai įveikti svečius iš Estijos pagrindinio laiko metu yra vertinami 60 proc. „Paide“ šansai yra vertinami 15 proc., kai pratęsimo tikimybė – 25 proc.

„Riterių“ tikimybė įveikti svečius iš Šiaurės Airijos per pagrindinį laiką yra vertinama 40 proc., kai „Derry City“ komandos tikimybė laimėti per 90 minučių vertinama 35 proc. Pratęsimo tikimybė vertinama – 25 proc.

Prasčiausiai yra vertinama „Kauno Žalgirio“ ekipa. Kauniečių šansai Europos lygos pirmajame etape yra vertinami vos 10 proc. Kad jiems pavyks išplėšti pratęsimą – 20 proc., o „Glimt“ ekipos šansai – 70 proc.

Visos poros išsiaiškins, kas keliauja į kitą etapą vos iš vienerių rungtynių serijų.