Draudžiama lošti nuotolinius stalo lošimus ir lošimus a kategorijos automatais asmenims, kuriems nėra sukakę 21 metai. Draudžiama lošti asmenims, kuriems nėra sukakę 18 metų. įspėjame: neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybės nuo azartinių lošimų priežastimi

Lažybų pasiūla 160 936

E-Sportas Live

Kaip susikurti lažybų paskyrą?

Kuriantis lažybų paskyrą yra svarbu nurodyti teisingus duomenis, kadangi bus atliktas tapatybės patikrinimas. Savo tapatybę galima patvirtinti penkiais skirtingais būdais: video transliacija, „Skype“ pokalbiu, „Smart-ID“, „M. Parašu“ bei atvykus į lažybų punktą. Nurodžius teisingus savo duomenis, pasitvirtinus tapatybę, lažybų paskyra būtų sukurta.

Kaip atlikti statymus?

1. Pasirinkite pageidaujamą sporto šaką ar lygą; 2. Išsirinkite įvykį, už kurį norite statyti ir paspauskite ant pageidaujamos baigties koeficiento; 3. Visi Jūsų pasirinkimai atsiras lažybų kortelėje. Įvedę norimą statymo sumą, spauskite mygtuką „Atlikti statymą“.

Kas yra paprastas statymas?

Paprastas statymas yra įprastas statymo tipas, kai lažybų kortelėje yra tik viena baigtis (mažiausia rizikos grupė). Pastaba, jei pasirinktas šis statymas ir kortelėje yra daugiau nei vienas įvykis statymo metu, jie bus išskaidyti į atskiras korteles.

Kas yra kombinuotas statymas?

Kombinuotas statymo tipas – kai norimos įvykio baigtys kombinuojasi tarpusavyje (kortelėje yra bent du įvykiai, bet ne daugiau negu 30). Statymo privalumas: didesnis koeficientas.

Kas yra sisteminis statymas?

Tai – pasirinktų trijų ir daugiau įvykių baigčių kombinacijos, iš kurių suformuojamos sistemos. Taip pat, galite sisteminio formavimo metu išsirinkti įvykius/konstantas.

Konstanta – fiksuotas įvykis, įtraukiamas į visas sistemas. Konstantų kiekis įtakoja, kiek sistemoje bus galimų kombinacijų.

Kaip nusprendžiamas lažybų koeficientas?

Lažybų koeficientas yra išraiška, atitinkanti tikimybes arba dar kitaip – procentus. Pavyzdžiui, futbolo lažybose dažniausia yra siūlomos trys baigtys: pirmos komandos pergalė, lygiosios ir antros komandos pergalė. Lažybininkams įvertinus komandų pajėgumus, įvairius pranašumus ir kitus lemiančius aspektus, yra nustatoma pergalės procentinė išraiška. Jeigu pirmos komandos tikimybė laimėti yra 50%, tuomet koeficientas bus 2.00. Jeigu lygiųjų tikimybė yra 20 proc., tai koeficientas bus 5.00.

Kokia mažiausia ir didžiausia galima statymo suma?

Minimali statymo suma yra 0.3 Eur., o maksimali statymo suma priklauso nuo galimo laimėjimo sumos. Vieno lažybų statymo metu laimėjimas negali būti didesnis negu 15 148 Eur. Tad maksimali statymo suma priklausys nuo koeficiento, kurį renkatės.