Draudžiama lošti nuotolinius stalo lošimus ir lošimus a kategorijos automatais asmenims, kuriems nėra sukakę 21 metai. Draudžiama lošti asmenims, kuriems nėra sukakę 18 metų. įspėjame: neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybės nuo azartinių lošimų priežastimi

Futbolas

rugp. 15 22:00
#18006
#18006
Manchester City
1,33
X
4,85
Olympique Lyonnais
8,93

Boksas

rugp. 15 23:55
#53305
#53305
Whyte Dillian (GBR)
1,26
X
20,00
Povetkin Alexander (RUS)
3,90

Sužinok, kas vyksta savaitgalį, atlik savo statymus ir lauk savo laimėjimų savaitgalį

Savaitgaliai yra ta savaitės dalis, kai vyksta daugiausiai sporto turnyrų, įvairių įvykių ir įspūdingo grožio rungtynių. Būtent savaitgaliais yra žaidžiamos beveik visos nacionalinės futbolo bei krepšinio rungtynės ir svarbiausi teniso turnyro mačai. Savaitgaliai yra tas metas, kada yra žaidžiamos NFL rungtynės. Vis dėlto, kad surasti visus savaitgalį vykstančius mačus reikia daug pastangų. Tačia TOPsport lažybų bendrovė jums siūlo visa tai rasti vienoje vietoje – savaitgalio lažybose.

Lankykis savaitgalio lažybose ir sužinok, kurie mačai vyks šios savaitės pabaigoje. Niekada nepraleisk svarbiausių mūšių, nepraleisk savo mėgstamiausios komandos rungtynių ir visada būk pasiruošęs. Rask patraukliausius koeficientus, statyk ant savo mylimų komandų ir lauk savo laimėjimų savaitgalį. Statyk ir palaikyk savo komandą dar aistringiau.

Lažybų kortelė

Jūsų lažybų kortelė tuščia. Norėdami atlikti statymą išsirinkite įvykio baigtį pasiūloje.