Draudžiama lošti nuotolinius stalo lošimus ir lošimus a kategorijos automatais asmenims, kuriems nėra sukakę 21 metai. Draudžiama lošti asmenims, kuriems nėra sukakę 18 metų. įspėjame: neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybės nuo azartinių lošimų priežastimi

Elektroninio sporto augimas

E-Sportas (elektroninis sportas) yra viena labiausiai augančių sporto šakų pasaulyje. Pasauliui tampant vis modernesniam, atėjo laikas ir sportui persikelti į virtualią realybę. E-Sportas kiekvieną dieną tampa vis didesniu rinkos žaidėju, o masiniai turnyrai tik padeda šiai sporto šakai dar labiau augti.

Į E-Sportą įsitraukia vis jaunesnio amžiaus asmenys ir dėti papildomas pastangas viliojant vaikus į šią sporto šaką - nereikia. TOPsport lažybų bendrovėje galite rasti pačių įvairiausių E-Sporto šakų. Galite diskutuoti, kas taps tam tikrų turnyrų nugalėtoju, kaip kad League of Legends Worlds čempionu. Ar Invictus Gaming apgins savo titulą? Ar Fnatic gali reabilituotis po pralaimėto finalo, o gal diena išaušo G2 Esports ar Cloud9?