Draudžiama lošti nuotolinius stalo lošimus ir lošimus a kategorijos automatais asmenims, kuriems nėra sukakę 21 metai. Draudžiama lošti asmenims, kuriems nėra sukakę 18 metų. įspėjame: neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybės nuo azartinių lošimų priežastimi

TOPsport sporto Timeline: dar niekada nebuvo taip paprasta rasti savo mėgstamiausius sporto įvykius

TOPsport Jums kaip reikiant palengvina gyvenimą. Naudokitės TOPsport sporto Timeline funkcija, kuri filtrų pagalba padės Jums surasti norimus ir mėgstamus įvykius vos keliais paspaudimais. Nesvarbu, ar skiriasi lygos, ar skiriasi sporto šakos, visi Jūsų statymai gali atsidurti vienoje vietoje ir Jums daugiau nebereikės blaškytis tarp kelių naršyklės langų.

  • Visas sportas: visiškai nesvarbu, kokia sporto šaka domitės ir kurios sporto šakos statymus norite matyti, būtent čia galite išsirinkti bet kurios sporto šakos statymus. Tiesa, galbūt planuojate atlikti statymus netgi ne ant vienos sporto šakos, o ant kelių, tuomet pasirinkite daugiau norimų sporto šakų ir matykite jų statymus vienoje vietoje.
  • Visos lygos: jau kai išsirinkote sporto šakas, laikas išsirinkti jūsų mėgstamas, norimas ir sekamas lygas. Šio filtro pagalba galite išsirinkti norimas lygas, net ir iš skirtingų sporto šakų ir tokiu atveju, pavyzdžiui, vienoje vietoje galite matyti ir Eurolygos ir Anglijos Premier lygos statymus vienoje vietoje.
  • Šalys: net jeigu lygų ir sporto šakų neužtenka, visuomet galite pasirinkti norimos šalies statymus vos keletu paspaudimų ir savo ekrane matyti tik tos valstybės egzistuojančius statymus.
  • Kiti filtrai: Būtent čia atsiranda papildomi filtrai, kurie Jums padeda išsirinkti ne tik norimas šalis, sporto šakas ar lygas, o tinkamai išfiltruoti tik tuos statymus, kurie jus gali sudominti. Čia galite pasirinkti kokie minimalūs koeficientai bus matomi ekrane ir taip pat maksimalūs koeficientai, kurie jus galėtų sudominti. Taip pat galite pasirinkti, kad statymai būtų rodomi tik lietuvių ir galite netgi išsirinkti statymų tipus: kas laimės, pranašumai, setų statymai, tikslus rezultatas, čempionas, geimų statymai, superstatymas, taškų statymai, lyginis/nelyginis, žaidėjų statymai, pirmi taškai, rezultatyviausias kėlinukas, kėliniai ar kėlinys/rungtynės.

Neapsisunkinkite sau gyvenimo ir naudokite TOPsport sporto Timeline, kurio pagalba visi Jūsų statymai atsiras vienoje vietoje. Matykite tik jus dominančias rungtynes bei mačus, tik jūsų norimus statymus ir raskite viską negaišdami savo brangaus laiko.

Lažybų kortelė

Jūsų lažybų kortelė tuščia. Norėdami atlikti statymą išsirinkite įvykio baigtį pasiūloje.