Draudžiama lošti nuotolinius stalo lošimus ir lošimus a kategorijos automatais asmenims, kuriems nėra sukakę 21 metai. Draudžiama lošti asmenims, kuriems nėra sukakę 18 metų. įspėjame: neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybės nuo azartinių lošimų priežastimi
TOPsport

TOPsport - remiame sportą

Kauno Žalgiris

Kauno „Žalgiris"

Po Kauno „Žalgirio“ vardu slypi itin daug titulų ir skambių pergalių. Krepšinio klubas „Žalgiris“ 1999-aisiais tapo Eurolygos čempionu, o Lietuvoje šiame amžiuje skina vieną titulą po kito. Futbolo klubas „Žalgiris“ yra Lietuvos A lygos laureatas bei nuolat varžosi UEFA turnyrų atrankose. Kai tuo tarpu futsalo komanda „Žalgiris“ yra daugkartinė A lygos čempionė bei UEFA Futsal Čempionų lygos elitinio etapo dalyvė.

Lietuvos futbolo federacija

Lietuvos futbolo federacija

Lietuvos futbolo federacija - visą šalies futbolą valdanti organizacija. Pakilimą ir atsigavimą rodantis Lietuvos futbolas jau gali džiaugtis atsiradusiu, visus UEFA standartus atitinkančiu, S. Dariaus ir S. Girėno stadionu Kaune, debiutais UEFA klubinių lygų grupių etapuose bei skambiais Lietuvos vyrų nacionalinės futbolo rinktinės rezultatais.

Eimantas Stanionis

Eimantas Stanionis

Pasaulio čempionas, 2021-aisiais po 12 raundų kovos įveikęs Radzhabą Butaevą, po kurios ir tapo WBO pusvidutinio svorio čempionu. Eimantas Stanionis 2022-aisiais tapo TOPsport ambasadoriumi.

Lietuvos ledo ritulio rinktinė

Lietuvos ledo ritulio rinktinė

2022-ųjų IA pasaulio čempionato bronzos laimėtojai. Bronzos medaliai planetos pirmenybėse – geriausias Lietuvos ledo ritulio rinktinės pasiekimas per visą nepriklausomą Lietuvos istoriją. TOPsport ir Lietuvos ledo rinktinė bendradarbiavo 2018-aisiais, o 2021-aisiais prisidėjo ir prie Lietuvos ledo ritulio čempionato. Antrasis partnerystės etapas tarp TOPsport ir Lietuvos ledo ritulio rinktinės prasidėjo 2021-aisiais.

UTMA

UTMA

2022-aisiais įkurta miršių kovos menų organizacija UTMA per savo gyvavimo laikotarpį, jau sugebėjo pritraukti pačius garsiausius Lietuvos kovotojus, puikiai žinomus sportininkus iš kaimyninių šalių, parduoti tūkstančius bilietų bei transliacijų. Nuo pat pirmos dienos prasidėjęs UTMA ir TOPsport bendradarbiavimas ir toliau išlieka itin glaudus ir tvirtas.

Izidorius Paukštys

Izidorius Paukštys

2022-ųjų Baltijos šalių čempionas, savo pergalę įvirtinęs paskutiniame „BTC 3" etape. Izidorius Paukštys tais pačiais, 2022-aisiais, tapo ir 1006 km. lenktynių čempionu. TOPsport logotipas ant I. Paukščio „BMW E36" atsirado 2020-aisiais.

Simaška Justas

Justas Simaška

Kylanti Lietuvos ralio žvaigždė Justas Simaška lenktyniauti profesionaliai pardaėjo dar 2017-aisiais, o jau 2021-aisiais tapo 2WD Lietuvos čempionu. Justas Simaška, pasipuošęs TOPsport logotipu lenktyniauja ne tik Lietuvoje, tačiau ir Europos ralio čempionate.

Dovydas Rimkus

Dovydas Rimkus „Rimkenzo"

Vienas populiariausių kikboksininkų Lietuvoje. Šou kuriantis „Rimkenzo" „One Super Series" buvo pristatomas kaip kylanti kikbokso sensacija su didžiuliu potencialu. Socialinių tinklų žvaigždė prieš kiekvieną kovą surengia tikrą šou, o pirmajame „UTMA" renginyje jis į ringą atvyko ant žirgo.

Lietuvos krepšinio namai

Lietuvos krepšinio namai

Lietuvos krepšinio namai yra speciali, teminė paroda, kuri yra skirta Lietuvos krepšinio šimtmečiui paminėti. Krepšinio namuose galima išvysti ryškiausias Lietuvos krepšinio pergales, ryškiausių trenerių atvaizdus, iškovotų trofėjų ekspoziciją, garsiąją Lietuvos sirgalių vėliavą bei dar daugiau svarbių, sentimentalių Lietuvos krepšinio istorijos elementų.

Tinklinis Stankevičius ir Knašas

Tinklinis Stankevičius ir Knašas

Geriausi Lietuvos paplūdimio tinklininkai Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas 2023-aisiais tapo Europos studentų čempionais. Aukščiausio lygio paplūdimio tinklinio turnyruose rungtyniaujantys lietuviai geriausiųjų reitinge rikiuojasi tarp pačių garsiausių ir pajėgiausių tinklininkų pasaulyje.

AGdakar

AGdakar

Tituluotas Dakaro lenktynininkas Arūnas Gelažninkas kaip šturmanas ir jo žmona Emilija Gelažninkienė - už vairo motobagyje. Šeimyninė Gelažninkų komanda startuos Alulos mieste Saudo Arabijoje vyksiančiame Dakaro ralyje, kur ekipos ambicijos - pačios aukščiausios. Metams laiko atidėtas startas komandos alkį tik dar padidino ir jau visai netrukus geltonas motobagis skries Saudo Arabijos dykuma.

TOP Sport padelio lyga

TOP Sport padelio lyga

Žaibiškai kylantis ir populiarėjantis padelio sportas neaplenkė ir TOPsport. TOPsport padelio lygoje varžosi geriausi Lietuvos padelio žaidėjai, kurie dėl geriausiųjų vardo kovoja Tennis Space kortuose. TOPsport padelio lyga startavo 2023-aičiais ir iškart susilaukė didelio susidomėjimo ir sėkmės.

Kauno mėgėjų krepšinio lyga

Kauno mėgėjų krepšinio lyga

Nuo 2008-ųjų bendradarbiaujančios TOPsport ir Kauno krepšinio lyga apjungia viso Kauno regiono krepšinio entuziastus ir suburia į tris skirtingas Kauno krepšinio lygos divizionus bei šešis atskirus turnyrus: nuo mažų miestelių lygos iki 1x1 turnyrų.

GO - Kauno krepšinio lyga

GO - Kauno krepšinio lyga

Nuo 2008-ųjų bendradarbiaujančios TOPsport ir Kauno krepšinio lyga apjungia viso Kauno regiono krepšinio entuziastus ir suburia į tris skirtingas Kauno krepšinio lygos divizionus bei šešis atskirus turnyrus: nuo mažų miestelių lygos iki 1x1 turnyrų.

Kauno tinklinio mėgėjų lyga

Kauno tinklinio mėgėjų lyga

Kauno tinklinio mėgėjų lyga visus šio sporto mylėtojus, tiek vyrus, tiek moteris, apjungia keturiose lygose, o pati aukščiausia iš jų - Lietuvos vyrų tinklinio čempionatas. Nuo 2010-ųjų egzistuojanti Kauno tinklinio mėgėjų lyga kiekvienais metais sutraukia pačius įspūdingiausius tinklinio žaidėjus į vieną vietą.

Lietuvos žurnalistų sąjunga

Lietuvos žurnalistų sąjunga

Lietuvos žurnalistų sąjunga užtikrina pačią aukščiausią žurnalizmo kokybę visoje Lietuvoje. Rūpindamiesi ne tik savo profesijos aukštu lygiu, kuri yra itin svarbi visam sportui, tačiau Lietuvos žurnalistų sąjunga rengia ir puikius, vidinius sporto turnyrus, kur demonstruoja, jog apie sportą rašantys ir kalbantys ekspertai puikiai atrodo tiek futbolo, tiek krepšinio aikštėse.

Kaunas cycling team

Kaunas cycling team

2021-aisiais įkurta Kaunas Cycling Team yra skirta jaunų sportininkų rengimui ir jaunimo užimtumui skatinti. Nuo to laiko Kaunas Cycling Team padėjo ne vienam sportininkui išvykti į užsienyje vykstančius turnyrus, o per šį laikotarpį sugebėjo iškovoti ir ne vieną skambią pergalę dviračių sporte.

Sorokin Team

Sorokin Team

Aleksandras Sorokinas 2023-ųjų gegužę pagerino visų laikų pasaulio rekordą, kai varžybose Vilniuje net 100 km ruožą įveikė per 6:05:35, taip pagerindamas prieš tai buvusį rekordą daugieu negu trimis minutėmis. Garsiausias Lietuvos ilgų distancijų bėgikas gerina vieną rekordą po kito ir nenustoja stebinti viso pasaulio.

Edvinas Savickas

Edvinas Savickas – puikiai žinomas drifteris. Lenktynininkas dalyvauja Lietuvos „Semi-Pro“ lygoje, kurioje dvejus metus iš eilės tapo vicečempionu. „BMWFAN“ komandoje lenktyniaujantis pilotas važiuoja su „BMW 155 V8” bolidu, o jo atstovaujama ekipa 2023-aisiais tapo „Semi-Pro“ komandinės įskaitos čempione.