Š. Jasikevičiaus ateities klausimas: ką mano lažybininkai?

Kauno „Žalgiris“ besiruošdamas naujajam sezonui jau pasirašė sutartis su Tomu Dimša, Steve‘u Vasturia bei Mareku Blaževičiumi. Vis dėlto visi Lietuvos čempionų fanai laukia svarbiausios tarpsezonio naujienos – kur artėjantį sezoną dirbs Šarūnas Jasikevičius.

Nors daugelis šią vasarą pasitiko ramiai, tačiau visus planus sujaukė staigiai užmesti Stambulo „Fenerbahče“ komandos tinklai ant „Žalgirio“ pergalių kalvio. Biudžetą mažinantys daugkartiniai Turkijos čempionai legendiniam Žjelko Obradovičiui pasiūlė kur kas mažesnį kontraktą negu serbas turėjo iki tol ir dėl šios priežasties prarado legendinį vyriausiąjį trenerį.

Tiesa, šiltus santykius su Š. Jasikevičiumi palaikantis Ž. Obradovičius savo vietoje mato kitą trenerį – jo buvusį asistentą turką Erdemą Čaną.
Vis dėlto „Fenerbahče“ prioritetas – užsienietis treneris, o pirmas tokiame sąraše yra Š. Jasikevičius. Stambulo ekipa žengė didelį žingsnį lietuvio įsigijimo link išsaugant komandos direktorių Maurizio Gherardini. Skelbiama, kad italo išsaugojimas buvo vienas svarbiausių aspektų derybose tarp „Fenerbahče“ ir Š. Jasikevičiaus.

Užuominų dėl Š. Jasikevičiaus likimo Kaune galima pamatyti ir Lietuvoje. Vos vakar parašą ant trijų metų sutarties su „Žalgiriu“ suraitęs perspektyvusis M. Blaževičius kalbėjo, kad viena iš priežasčių, kodėl jis paliko Vilniaus „Rytą“ ir persikėlė į didžiausių priešų barikadą yra būtent Š. Jasikevičius.

Pagal Š. Jasikevičių komplektuojama „Žalgirio“ sudėtis, ganėtinai panašios siūlomos sąlygos iš „Fenerbahče“ stovyklos bei neabejotina Šaro meilė „žaliai baltiems“ leidžia TOPsport ekspertams prognozuoti palankų sprendimą kauniečiams.

Š. Jasikevičius sprendimą dėl savo ateities turi priimti per artimiausias dvi savaites, kadangi jo sutartyje yra numatyta sąlyga išvykti iki liepos 15-osios. Lietuviškiausios lažybų bendrovės TOPsport ekspertai prognozuoja, kad iki nurodytos datos Š. Jasikevičius neturėtų pasirašyti sutarties su kitu klubu.

Tikimybė, kad vyriausiasis kauniečių strategas po liepos 15-osios dar bus „Žalgirio“ treneris yra vertinama 70 proc., o kad Š. Jasikevičius pasirašys sutartį su kita ekipa – 30 proc.