NBA naujokų birža: skirtingos prognozės lietuviams ir užtikrintas pirmasis šaukimas

By 2019-06-19 29 liepos, 2019 Lažybos, Sporto apžvalgos

Nenumaldomai artėjant NBA naujokų biržai, net penki lietuviai nekantrauja sužinoti savo likimą.

Šių metų naujokų biržoje nutarė dalyvauti lietuvių kilmės Ignas Brazdeikis, Vilniaus „Ryto“ snaiperis Deividas Sirvydis ir Kauno „Žalgiriui“ priklausantis Matas Jogėla.

Tuo metu 1997 metais gimę krepšininkai automatiškai patenka į naujokų biržą, o tai reiškia, kad joje dalyvaus ir dar vienas „Ryto“ talentas Martynas Echodas bei „Žalgirio“ aukštaūgis Laurynas Birutis.

Lažybų bendrovės TOPsport ekspertai lietuvių šansus vertina skirtingai. Geriausiai yra vertinami D. Sirvydžio šansai išgirsti savo pavardę naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Čikagoje vyksiančioje naujokų biržoje.

„Ryto“ talento galimybės būti pašauktam naujokų biržoje yra vertinamos 66 proc. Vis dėlto, kad vilniečio pavardė bus ištarta pirmajame naujokų biržos raunde yra vertinama vos 5 proc.

Vilniečio šansus geriausiai vertina ir NBA apžvalgininkai. „The Ringer“ D. Sirvydžiui prognozuoja 41-ąjį šaukimą, kuris priklauso Atlantos „Hawks“ ekipai.

Tuo metu Kanadoje užaugusio, tačiau Kaune gimusio I. Brazdeikio viltys yra kiek menkesnės. TOPsport lažybininkai Mičigano universitete žaidusio krepšininko šansus būti pašauktam vertina 40 proc. Kad I. Brazdeikis bus pasirinktas vienu iš pirmų 30 šaukimų, vertinama vos 4 proc.

Štai „The Ringer“ I. Brazdeikiui prognozuoja Jutos „Jazz“ ekipai priklausantį 53-ąjį šaukimą.

M. Jogėlos ir automatiškai biržoje dalyvausiančių M. Echodo ir L. Biručio galimybės yra vertinamos vienodai – vos po 9 proc. Krepšininkų šansai dar menkiau yra vertinami pirmajame NBA naujokų biržos raunde. Visų trijų žaidėjų šansai išgirsti savo pavardę pirmajame raunde yra vertinami po 0,6 proc.

NBA apžvalgininkai spėja, kad nė vienas iš šios trijulės nebus pasirinktas naujokų biržoje.

Pažvelgus į geriausius šios naujokų biržos žaidėjus, didelės intrigos taip pat nėra.

Tikimybė, kad Naujojo Orleano „Pelicans“ pirmuoju šaukimu pasirinks „Duke“ universitete rungtyniavusį Zioną Williamsoną yra net 90 proc. Po 5 proc. yra skiriama jo buvusiam komandos draugui R.J. Barrettui ir geriausiam biržos įžaidėjui Ja Morantui.

Būtent šios trijulės atstovai ir yra įvardijami, kaip ryškiausi biržos talentai. „The Ringer“ prognozuoja, kad pirmasis šaukimas atiteks Z. Williamsonui, antruoju Memfio „Grizzlies“ pasirinks J. Morantą, o Niujorko „Knicks“ trečiuoju šaukimu pakvies R.J. Barrettą.

Savo statymus NBA naujokų biržoje galite atlikti čia.