Karingai nusiteikęs „Žalgiris“ – ryškus favoritas prieš „Crvena Zvezda“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai rungtynėse su Belgrado „Crvena Zvezda“ žais kariuomenės spalvomis papuoštomis aprangomis, pagerbti Lietuvos kariuomenę.

Karingai nusiteikęs „Žalgiris“ sieks nutraukti trijų iš eilės pralaimėjimų seriją ir užbaigti dvigubą Eurolygos savaitę pergalingai. Tokia pati situacija yra ir su svečiais iš Belgrado. „Crvena Zvezda“ taip pat yra pralaimėjusi tris susitikimus iš eilės.

Kauniečiai šiuo metu su trimis pergalėmis per devynis susitikimus žygiuoja vos 12-oje vietoje, kai „Crvena Zvezda“ vos su dviem laimėjimais yra 16-oje pozicijoje.

Svečiai iš Serbijos atvyko po pralaimėjimų Madrido „Real“ (60:75), Vilerbano „Asvel“ (72:74) bei Berlyno „Alba“ (80:93) ekipoms. Tuo metu „Žalgiris“ buvo priverstas kautis su kur kas rimtesnėmis ekipomis.

Kauniečiai nusileido „Barcelona“ (86:93), Pirėjo „Olympiacos“ (74:83) bei Atėnų „Panathinaikos“ (85:86) klubams.

Lyginant vietinius čempionatus, ten taip pat kur kas geriau sekasi žalgiriečiams. „Crvena Zvezda“ per septynis susitikimus ABA pirmenybėse iškovojo penkias pergales, kai „Žalgiris“ LKL pirmenybėse triumfavo visuose 10 susitikimų.

Kur kas geresnę formą demonstruojantis ir solidesnę sudėtį turintis „Žalgiris“ ir yra laikomas ryškiu šios poros favoritu. TOPsport lažybininkai kauniečių galimybes triumfuoti vertina 80 proc., kai „Crvena Zvezda“ – vos 20 proc.

Lažybininkai tradiciškai spėja, kad Zachas LeDay ir Marius Grigonis bus rezultatyviausi „Žalgirio“ krepšininkai, o šį kartą prie jų prisijungs ir vis geresnę sportinę formą demonstruojantis Jockas Landale’as.

TOPsport lažybininkai mano, kad Lietuvos čempionams daugiausiai problemų pridaryti gali Lorenzo Brownas ir Billy Baronas. Pastarasis „Žalgirio“ arenoje visiškas naujokas nebus. Amerikietis 2014-15 metų sezone gynė tuometinio Vilniaus „Lietuvos ryto“ garbę.