Į sieną atremtam „Rytui“ prognozuojama pergalė, bet nepakankamu skirtumu

Vilniaus „Ryto“ ekipa jau šį vakarą stos į vieną svarbiausių Europos taurės mūšių, kai „Siemens“ arenoje susigrums su Bursos „Tofaš“ ekipa.

Būtent pirmąjį mačą Turkijoje laimėjo aikštės šeimininkai 91:81, tad „Rytui“ reikia ne šiaip pergalės, o laimėjimo 11 taškų skirtumu. Vilniečiai per 8 turus yra iškovoję vos tris pergales, kai „Burša“ ekipos sąskaitoje – keturios.

Būtent šios rungtynės gali leisti „Rytui“ jau užsitikrinti vietą Europos taurės TOP-16 etape. Jeigu vilniečiai iškovos pergalę bent 11 taškų skirtumu, tuomet žemiau ketvirtosios vietos jie nebe nukris ir turės puikius šansus pakilti ir į trečiąją.

Vilniečiams į nugarą turnyrinėje lentelėje su tiek pat pergalių kvėpuoja Krasnodaro „Lokomotiv“, kurią „Rytas“ įveikė abu kartus. Būtent „Lokomotiv“ paskutiniame ture ir kovos su „Tofaš“ ekipa.

Vilniečiai gali šoktelti į trečiąją vietą laimėję ir mažesniu negu 11 taškų skirtumu. Vis dėlto, tam reikia, kad „Rytas“ paskutiniame ture įveiktų Valensijos „Umana Reyes“, o „Tofaš“ nusileistų „Lokomotiv“ ekipai.

Lietuvos vicečempionai taip pat galėtų patekti į kitą etapą ir pralaimėję abu susitikimus grupių etape. Tačiau tam reikėtų, kad abu savo susitikimus pralaimėtų ir „Lokomotiv“ klubas ir bent vieną kartą pralaimėtų „Limoges“ ekipa.

Kad ir kiek skirtingų būdų yra vilniečiams patekti į kitą etapą, pats paprasčiausias būtų pasiekti pergalę šį vakarą reikiamu taškų skirtumu. Būtent TOPsport lažybininkai ir prognozuoja, kad pergalę Vilniuje švęs aikštės šeimininkai.

„Ryto“ šansus TOPsport ekspertai vertina 60 proc., kai „Tofaš“ ekipos – 40 proc. Vis dėlto, lažybininkai nemano, kad „Rytui“ pavyks pasiekti pergalę bent 11 taškų skirtumu. Kad vilniečiai iškovos pergalę bent jau 10 taškų skirtumu, kiek ir pralaimėjo Turkijoje, duodama vos 25 proc. tikimybė.

Prognozuojama, kad „Rytas“ pergalę pasieks 3-6 taškų skirtumu, tačiau net ir tokiu atveju būtų žengtas didelis žingsnis kito etapo link. Jeigu „Rytas“ iškovotų pergalę būtent tokiu skirtumu, tuomet turėtų laukti bent vieno „Lokomotiv“ ekipos pralaimėjimo per likusius du turus.