Draudžiama lošti nuotolinius stalo lošimus asmenims, kuriems nėra sukakę 21 metai. Draudžiama lošti asmenims, kuriems nėra sukakę 18 metų. Įspėjame: neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybės nuo azartinių lošimų priežastimi

TAISYKLĖS

Norint prisijungti Jums reikia įvesti savo el.pašto adresą ir slaptažodį.

Jei vis dėlto nepavyksta prisiminti ar nepamenate dalies prisijungimo duomenų, pasinaudokite paslauga „Pamiršau slaptažodį“.

Norint tapti UAB "Top Sport" klientu ir naudotis visomis teikiamomis lažybų paslaugomis Jums reikia susikurti paskyrą lažybų svetainėje.

 1. Atsakingai užpildyti registracijos formą.
 2. Pasitikrinti savo elektroninį paštą ir vadovautis atsiųstais nurodymais.
 3. Suvesti savo asmeninius ir kontaktinius duomenis, pasirinkti lažybų nuostatas.

Nepamirškite, kad taip pat labai svarbu:

1. Pasirinkti savo lažybų nuostatas ir spauskite SAUGOTI. Taip Jūsų registracija bus baigta.

2. Atlikus visus veiksmus įsineškite į savo balansą norimą sumą pingų ir pradėkite lažintis.

Kiekvienas autorizuotas (patvirtintas) mūsų i-lažybų klientas turi "Kliento kortelę" ir "PIN kodų kortelę". Šios kortelės automatiškai išduodamos, jei klientas sutartį pasirašo lažybų punkte, arba jei sutartį pasirašo internetu bei įkelia savo asmens tapatybę patvirtinačią dokumento kopiją, o mes, patikrinę ją, patvirtiname klientą. Norint įkelti savo asmens dokumento kopiją, reikia prisijungti mūsų internetinėje svetainėje su savo duomenimis ir eiti į "Balansas" -> "Pinigų išmokėjimas" -> "Dokumento įkėlimas" -> "Pasirinkti failą" -> "Patvirtinti".

Dokumentas privalo atitikti žemiau išvardintus kriterijus:

 1. Dokumento turinys privalo būti geros kokybės (aiškiai ir vienareikšmiškai suprantami duomenys.
 2. Dokumente privalo matytis:
  • Vardas
  • Pavardė
  • Gimimo metai
  • Asmens kodas
  • Dokumento galiojimo data
  • Asmens veidas
 3. Tinkami dokumentai yra:

  • Pasas
  • Asmens tapatybės kortelė (ID)
  • Vairuotojo pažymėjimas

Lažybų sutartį galima: laikinai sustabdyti (pageidaujamam laikotarpiui) , arba nutraukti, tačiau nutraukus i-lažybos sutartį Jūs daugiau nebegalėsite aktyvuoti, ar per naują savo vardu užsiregistruoti. Apsisprendus Jūs turite nuvykti į Jus aptarnaujantį lažybų punktą, ir Jums viską sutvarkys.

Kad sužinotumėte savo vartotojo ID (kliento kortelės nr.) turite prisijungti , spausti ant savo vardo ir pavardės , -> „Mano duomenys“ ir ten rasite visą informaciją.

Tiek kliento kortelę, tiek ir PIN kodų kortelę galite atsisiųsti iš mūsų internetinės svetainės (www.topsport.lt). Tereikia prisijungti, paspausti ant savo vardo ir pavardės, po to "Mano duomenys" ir "Atsisiųsti kliento ir PIN kodų korteles".

Jei Jūs atlikote įmoką ne iš savo banko sąskaitos t.y. mokėtojas buvote ne Jūs (šeimoms narys, draugas, kita) įplaukos bus laikinai sustabdytos, kadangi mes priimame tik balanso papildymą, kai mokėtojas ir Top Sport klientas sutampa. Pinigus į mokėtojo banko sąskaitą mūsų buhalterijos skyrius grąžins, ši procedūra atliekama vieną kartą savaitėje.

Vadovaujantis UAB „Top sport“ lažybų reglamento 16 p.

 • Lažybų tarpininkas nenurodydamas jokių priežasčių turi teisę atsisakyti priimti bet kurį pasiūlytą atlikti statymą.
 • Lažybų tarpininkas turi teisę apie bet kurį pasiūlytą statymą ir/ar statymo sumą informuoti bendrovės administraciją ir, atsižvelgdamas į gautus nurodymus, arba priimti pasiūlytą statymą, arba pasiūlyti lošėjui pakeisti statymą arba statymo sumą.
 • Lošėjui atsisakius pakeisti statymą arba statymo sumą, statymas iš lošėjo nepriimamas.

Jeigu Jūs jau turite pasirašęs sutartį lažybų punkte ir norinte pradėti naudotis paslaugomis internetu Jums reikia atlikti tik dalį įprastos registracijos:

 1. Jums reikia spausti "Prisijungti"
 2. Į laukelį "Vartotojo el. paštas" įrašyti savo kliento kortelės numerį, į sekantį laukelį "Slaptažodis" įrašyti savo asmens kodą, kuris atitinka Jūsų pirminį paskyros slaptažodį. Spauskite PRISIJUNGTI

Pasinaudokite paslauga„Pamiršau slaptažodį“.

Arba susisiekite su TOP sport pagalba:

Atlikti statymus yra paprasta, jie susideda iš trijų žingsnių:

1. Pasirinkite pageidaujamos sporto šakos filtracijos lygį (sporto šaka, šalis, lyga).

2 . Išsirinkite įvykį, už kurį norite statyti, paspauskite ant pageidaujamos baigties koeficiento;

3 . Visi Jūsų pasirinkimai atsiranda lažybų kortelėje svetainėje ji vadinama „Mano statymai“.

GALIMI STATYMO TIPAI :

Paprastas statymas

Tai įprastas statymo tipas, kaip lažybų kortelėje yra tik viena baigtis (mažiausia rizikos grupė). Pastaba, jei pasirinktas šis statymas ir kortelėje yra daugiau nei vienas įvykis statymo metu, jie bus išskaidyti į atskiras korteles.

Kombinuotas statymas

Statymo tipas, kaip norimos įvykio baigtys kombinuojamos tarpusavyje ( kortelėje daugiau nei du įvykiai ir ne daugiau, kaip 30 įvykių), statymo privalumas didesni koeficientai, kas įtakoja didesnius prognozuojamus laimėjimus.

Sisteminis statymas

Tai pasirinktų trijų ir daugiau įvykių baigčių kombinacijos iš kurių suformuojamos sistemos. Taip pat galite sisteminio formavimo metu išsirinkti įvykius - konstantas.

Konstanta - tai fiksuotas įvykis, įtraukiamas į visas sistemas, konstantų kiekis įtakoja kiek sistemoje bus galimų kombinacijų.

 • Įrašykite statomą pinigų sumą ir pasirinkite „Atlikti statymą“ .
 • Laimėjimas skaičiuojamas sudauginant pastatytą sumą ir pasirinkto įvykio kursą.
 • Laimėtų kortelių laimėjimai, kurios buvo statytos internetu, pervedami į kliento balansą iš kart kai yra suvedami rezultatai.

Jums pateikti patogūs, greiti, saugūs ir populiariausi sąskaitos papildymo būdai, plačiau apie papildymo būdus galite peržiūrėti „įmokos/išmokos“ skiltyje.

Lažybų kortelė Pagalba

 1. 1 Pasirinkite sporto šaką;
 2. 2 Pasirinkite įvykį ir jo baigtį;
 3. 3 Pasirinkite statymo tipą ir sumą;