Draudžiama lošti nuotolinius stalo lošimus ir lošimus a kategorijos automatais asmenims, kuriems nėra sukakę 21 metai. Draudžiama lošti asmenims, kuriems nėra sukakę 18 metų. įspėjame: neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybės nuo azartinių lošimų priežastimi
TOP KLUBAS

TOP KLUBAS

Dalyvauji lažybose? Reiškia mėgsti riziką, o kiekvienas rizikuojantis žaidėjas nusipelno būti apdovanotas. Būtent dėl šios priežasties, TOP KLUBAS yra sukurtas taip, kad kiekvienas žaidėjas, rinktų TOPŲ taškus nuo pat pirmųjų lažybų žingsnių!

Tau nereikia nieko daryti papildomai, tiesiog statyk, ir iškart rink TOPUS, kuriuos iškeisk į puikius prizus!

Kaip ši programa veikia? Viskas labai paprasta. Renki TOPUS už 3 lažybų elementus: statymo sumą, koeficientą ir dažnumą. Daugiau taškų gauni kai statai didesnes sumas, didesniu koeficientu ir dalyvauji lažybose kiekvieną dieną. Pasiūlymas galioja visose paslaugose!

Pavyzdžiui: Statai 10€ su koeficientu 2.0 sporto lažybose - gauni 20 TOPŲ. Statai 5€ su tokiu pat koeficientu – gauni 10 TOPŲ. O jei po bet kokį statymą atlieki 4 dienas iš eilės tau kasdien prisideda iki 30 TOPŲ! Kuo daugiau TOPŲ kaupi, tuo mažiau jų reiks norint pasiimti prizus. Tai priklauso nuo to, kokio klubo lygį esi pasiekęs.

TOP KLUBO TAISYKLĖS