Draudžiama lošti nuotolinius stalo lošimus ir lošimus a kategorijos automatais asmenims, kuriems nėra sukakę 21 metai. Draudžiama lošti asmenims, kuriems nėra sukakę 18 metų. įspėjame: neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybės nuo azartinių lošimų priežastimi

Lažybų pasiūla 64 359

E-Sportas Live

Pramogos

Eurovizija 2018
Deja, bet šiuo metu Eurovizija 2018 nevyksta
Pasirinkite iš kitų populiariausių lažybų!

Kas taps Eurovizijos nugalėtoju?

Ar esi didelis Eurovizijos gerbėjas ir kiekvienais metais lauki didžiausio Europos dainų konkurso? Ar nekantrauji, kada galėsi atiduoti savo balsą už savo favoritus? Ir galbūt esi didelis Eurovizijos žinovas ir net neabejoji, kas triumfuos šiais metais? Kodėl tai sakyti tik draugams, kai gali atlikti statymus ir dėlto atsiimti laimėjimus.

Spėk, kuri šalis iškovos teisę rengti Eurovizijos dainų konkursą kitais metais. Ar Eurovizijoje triumfuos visada puikiai pasirodantys švedai? O galbūt Ukraina nustelbs visus? Spėk, kaip seksis nustebinti pasirengusiai Lietuvai. Lažinkis, kokią vietą Lietuva užims finale, o galbūt netikėtai užbaigs savo pasirodymą jau po pusfinalio kovų? Spėk, kas ne tik laimės Euroviziją, tačiau taip pat kas iškovos pirmąją vietą pirmame ar antrame pusfinaliuose.

Lažybų kortelė

Jūsų lažybų kortelė tuščia. Norėdami atlikti statymą išsirinkite įvykio baigtį pasiūloje.