Draudžiama lošti nuotolinius stalo lošimus asmenims, kuriems nėra sukakę 21 metai. Draudžiama lošti asmenims, kuriems nėra sukakę 18 metų. Įspėjame: neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybės nuo azartinių lošimų priežastimi

Gruodžio pradžioje Kauno „Žalgiris“ išgyveno Belgrado pragare ir išvykoje patiesė savų sirgalių akivaizdoje žaidusią „Crvena Zvezda“ ekipą. Šį kartą Serbijos čempionai atvyksta į Kauną, kuriame sieks revanšo už pralaimėjimą namuose. Deja, serbams lengva nebus – Kaune jie nėra laimėję per visą istoriją.

Belgradas

Kaip ir buvo galima tikėtis, pirmosiose šių dviejų komandų rungtynėse „Žalgirio“ krepšininkams niekaip nepavyko sustabdyti priekinės varžovų linijos. Buvęs Vilniaus „Lietuvos Ryto“ puolėjas Milko Bjelica surinko 19 taškų, o Marko Simonovičius 16.

Didžiausiu netikėtumu kauniečiams tada tapo Nemanja Dangubičius ir Nate‘as Woltersas. Šie krepšininkai kartu sudėjus pelnė 31 tašką ir ne kartą vertė Šarūną Jasikevičių griebis už galvos.

Nepaisant visų netikėtumų, pagrindinė aikštės šeimininkų užduotis Kaune vėl bus varžovų priekinės linijos sustabdymas.

„Žalgirio“ ginklai

Nors tą kartą kaip pagrindinį „Žalgirio“ ginklą išskyrėme Keviną Pangosą, Š.Jasikevičius Belgrado arenoje turėjo pasiruošęs kiek kitokių ginklų. Rungtynes pirmą kartą sezone startinėje sudėtyje pradėjo Artūras Milaknis, kuris jau per pirmą rungtynių kėlinį pataikė keturis tritaškius, tokiu būdu savo komandą gerai tempdamas į priekį.

Kitu slaptuoju Kauno komandos ginklu tapo Antanas Kavaliauskas. Jei gynyboje Eurolygoje pirmą sezoną žaidžiantis puolėjas žaidė ne taip patikimai, kaip iš jo tikimasi, tai puolime A.Kavaliauskas viršyjo visus trenerių ir sirgalių lūkesčius. Lietuvos rinktinės puolėjas surinko 20 taškų, nors žaidė tiek pat minučių.

Serija

Į Kauną Dejano Radojnicos treniruojama ekipa atvyksta ant absoliučiai visus laivus skandinančios bangos. Belgrade prieš pat Naujuosius metus krito Maskvos „CSKA“ ir Madrido „Real“ klubai, „Crvena Zvezda“ taip pat iškovojo dvi pergales Adrijos krepšinio lygoje ir šiuo metu žaidžia bene geriausią savo krepšinį šiame sezone.

Prie gerų komandos rezultatų prie komandos taip pat prisijungė ir dar vienas naujokas – „Galatasaray“ klube sezoną pradėjęs puolėjas Deanas Thompsonas, kuris jau dabar kelia galvos skausmą Šarūnui Jasikevičiui. Kauno ekipos treneris nežino, kurioje pozicijoje, vidurio puolėjo ar sunkiojo krašto puolėjo, žais amerikietis.

L.Lekavičius prieš N.Woltersą

Viena įdomiausių šio vakaro mikrodvikovų galėsime išvysti gynėjų grandyje, kurioje į atlapus vienas kitam kibs „Žalgirio“ sirgalių numylėtinis Lukas Lekavičius ir Belgrade siautėjęs Nate‘as Woltersas.

Pirmasis šių gynėjų susitikimas baigėsi akivaizdžia amerikiečio persvara ir, deja, panašaus rezultato galima tikėtis ir šį vakarą. N.Woltersas yra gerokai aukštesnis už savo tiesioginį oponentą ir tą ūgį moka puikiai išnaudoti.

Nepaisant to, Kauno komandos krepšininkas savų žiūrovų akivaizdoje tikrai nenorės niekuo nusileisti savo oponentui ir padarys viską, kad nuaidėjus finaliniam rungtynių švilpukui amerikietis aikštę paliktų žemai nuleidęs galvą.

 

Lažybų kortelė Pagalba

  1. 1 Pasirinkite sporto šaką;
  2. 2 Pasirinkite įvykį ir jo baigtį;
  3. 3 Pasirinkite statymo tipą ir sumą;