Draudžiama lošti nuotolinius stalo lošimus asmenims, kuriems nėra sukakę 21 metai. Draudžiama lošti asmenims, kuriems nėra sukakę 18 metų. Įspėjame: neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybės nuo azartinių lošimų priežastimi

2016 metais Ispanijos aukščiausiame krepšinio divizione liko sužaisti vos trejas rungtynes. Žodis “paskutinis” iš karto garantuoja netikėtumą, nerealybės jausmą ir kitus keistus dalykus, kurie šiaip sau nevyktų.

Tarkime, vakar. Madrido “Real” įsigudrino pralaimėti Sevilijos “Real Betis” (!) ekipai. “Unicaja” neatsilaikė prieš Andoros krepšininkus, o iki tol vieną pergalę per dvylika rungtynių turėjusi “Manresa” nugalėjo Madrido “Estudiantes”. Ir visa tai per vieną vakarą.

O ko laukti šiandien? Dieną, kai Ispanijoje ant parketo išbėgs (gali išbėgti) net šeši Lietuvos krepšininkai.

 

Fuenlabrados “Montakit” – UCAM “Murcia”

Dėl pernelyg blankaus žaidimo nuo pat sezono pradžios skalpuojamas Martynas Pocius paskutinėse rungtynėse užsiautė tiesiogine to žodžio prasme. Po dvikovos galėjai durti pirštu į statistiką ir, tikėtina, kad būtum išvydęs rekordą. Pavyzdžiui: 15 pelnytų taškų – naujasis M.Pociaus rekordas, trys pataikyti dvitaškiai – naujas rekordas, trys pataikyti tritaškiai ir trys atkovoti kamuoliai – pakartoti rekordai, jam būnant aikštėje, komanda įmetė dešimčia taškų daugiau nei praleido – naujas rekordas. Pavadinkime – solidu.

Aišku, tikėtis, kad trečiadienio vakarą MP vėl stebins tokiais rezultatais gal ir naivu, tačiau ne neįmanoma. Šiandieninis varžovas yra itin parankus gerinti rekordus. “Montakit” ekipa yra viena prasčiausių visoje Ispanijoje pagal gynybinius parametrus, o dar pridėkime tai, kad jų rotacija, iškritus Marko Popovičiui, yra gerokai sumažėjusi. Paskutinėse rungtynėse nežaidė ir naudingiausias komandos žaidėjas Ivanas Pauničius. Ar žais šįvakar, informacija kol kas nepateikia.

Grįžkime prie pačios Mursijos ekipos, kurios žaidimas yra priklausomas nuo vieno žmogaus – Facundo Campazzo. Labai gali būti, kad šio argentiniečio pastangomis, tiek M.Pocius, tiek visa Mursija Naujuosius Metus pasitiks su pergale.

 

Badalonos “Joventut” – Saragosos “Tecnyconta”

Labai nedaug trūko, kad šioje dvikovoje būtumėm išvydę tris lietuvius. Gaila, kad Badalonoje neįsitvirtinęs Šarūnas Vasiliauskas jau paliko Kataloniją, tačiau ir be jo šį vakarą bus kuo pasidžiaugti.

Pavyzdžiui, Martynu Gecevičiumi. Į Ispanijos elitą didžiuliu greičiu atskriejęs taikliarankis, beveik įpusėjus čempionato pirmajam ratui, patenka tarp dešimties rezultatyviausių lygos krepšininkų. Jis per aštuonerias sužaistas rungtynes tik dukart nepelnė dviženklio taškų skaičiaus ir tik kartą nepataikė nei vieno tolimo metimo.

“Joventut” žaidžia neprognozuojamą “gatvės” krepšinį, kurio stitilistika – didžiulis greitis ir tolimi metimai. Toks žaidimas itin parankus ir M.Gecevičiui. Kai varžovai silpniau ginasi, lietuvių snaiperis juos mielai apdovanoja tolimais metimais.

Nors ir banguojančiai, tačiau prie komandos įpranta ir prieš mėnesį prie komandos prisijungęs Adas Juškevičius, kuris Saragosoje žymiai dažniau žaidžia ne įžaidėjo, o atakuojančio gynėjo pozicijoje. Ado, kaip ir Martyno, pagrindinis ginklas – tolimi metimai. A.Juškevičiui treneris leidžia mesti daug, o krepšininkas tą pasitikėjimą išnaudoja pataikydamas net 42 procentus tolimų metimų.

 

Rio Natura Monbus Obradoiro – Bilbao “Basket”

Kol kas neaišku, ar šiose rungtynėse pasirodys Osvaldas Matulionis, tačiau jei tai įvyks, mes drąsiai galėsime kalbėti apie desertą Lietuvos krepšinio sirgaliui. Be minėto O.Matulionio, “Obradoiro” ekipoje po 30 minučių žaidžia ir Eimantas Bendžius, ir Deividas Dulkys. Pastarasis, be viso kito, dar patenka į rezultatyviausių lygos krepšininkų dešimtuką.

Bilbao ekipos potencialas aukštesnis, tačiau baskai yra tokioje duobėje, kad geriausias laikas žaisti su jais yra būtent dabar.

 

Lažybų kortelė Pagalba

  1. 1 Pasirinkite sporto šaką;
  2. 2 Pasirinkite įvykį ir jo baigtį;
  3. 3 Pasirinkite statymo tipą ir sumą;