Draudžiama lošti nuotolinius stalo lošimus asmenims, kuriems nėra sukakę 21 metai. Draudžiama lošti asmenims, kuriems nėra sukakę 18 metų. Įspėjame: neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybės nuo azartinių lošimų priežastimi

Jau pirmają naujųjų 2017-ujų metų savaitę stipriausi Lietuvos krepšinio klubai stos į įvairių Europos turnyrų kovas. Antradienį ir trečiadienį FIBA organizuojamuose Čempionų lygos ir Iššūkio taurės turnyruose bus sužaisti trys mačai.

Čempionų lyga: „Juventus“ – „Mega Leks“ (Antradienis 20:30 val.)

Jei „Juventus“ rungtynės su „Oostende“ klubu iš Belgijos prieš keletą savaičių buvo apskritai labai svarbios ir galėjo nulemti tolesnę klubo sezono eigą, tai antradienio mačas su Serbijos klubu gali tą sezoną padaryti kur kas užtikrintesnį. Pergalės atveju, Antano Sireikos treniruojamas Utenos klubas užsitikrintų vietą FIBA Čempionų lygos atkrintamosiose varžybose.

Labiausiai „Juventus“ krepšininkams reikėtų pasisaugoti talentingų ir jaunų „Mega Leks“ klubo krepšininkų, kurie jau svajoja ir save mato stipriausioje pasaulio lygoje NBA. Rezultatyviausias šios ekipos žaidėjas Rade Zagoracas yra vos 21-erių metų, o naudingiausias krepšininkas Alpha Kabai yra vos 20-ties. Taip pat, tie, kurie stebėjo Lietuvos U-18 jaunimo rinktinės pasirodymą Europos čempionate neabejotinai prisimena Vokietijos krepšinio talentą Kostja Mushidi, kuris į lietuvių krepšį pusfinalio rungtynėse įmete 33 taškus ir atkovojo 8 kamuolius.

„Juventus“ klubas yra ryškus šios poros favoritas, tačiau nuvertinti banguotai žaidžiančių Serbijos vicečempionų negalima jokiu būdu. Tą puikiai iliustruoja pirmasis šių ekipų susitikimas, kurį „Juventus“ laimėjo tik paskutinėmis rungtynių akimirkomis.

Čempionų lyga: „Neptūnas“ – „Oldenburg“ (Trečiadienis 19:00 val.)

Prieš pat naujuosius metus Vilniaus „Lietuvos rytui“ itin skaudžiai pralaimėjęs Klaipėdos „Neptūnas“ į pergalių kelią sugrįžti mėgins FIBA Čempionų lygos rungtynėse namuose, kuriose susitiks su trečioje vietoje C grupėje esančiu „Oldenburg“ klubu.

Šiokioje tokioje duobėje esantis „Neptūno“ klubas pralaimėjo jau trejas rungtynes iš eilės, o kovojant dėl pirmosios vietos FIBA Čempionų lygos C grupėje kiekvienas mačas Dainiaus Adomaičio auklėtiniams dabar yra labai svarbus. Pirmą vietą Lietuvos vicečempionai grupėje šiuo metu dalijasi su Vilerbano „Asvel“ klubu.

Praktiškai be poilsio artėjančiam mačui besiruošusio „Neptūno“  laukia akistata su amerikiečių vedamu klubu, kuris moka žaisti tiek pozicinį, tiek greitą krepšinį. Šiuo atveju „Neptūno“ treneriai turėtų pasverti, kas yra palankiau jiems, taip išvengdami rungtynių Vokietijoje scenarijaus. Priminsime, kad Vokietijoje likus žaisti 4 sekundes pergalingą metimą pataikė Jerai Grantas.

FIBA Iššūkio taurė: „Bonn“ – „Vytautas“ (Trečiadienis, 20:30 val.)

Jei Prienų-Birštono „Vytauto“ klubas nori užtikrintai žengti į trečią FIBA Iššūkio taurės etapą, pergalės prieš Bonos „Telekom Baskets“ klubą yra būtinos. Antrajame etape M grupėje  būtent šios dvi ekipos kovoja dėl garantuotos vietos atkrintamosiose varžybose.

Tiek „Vytautas“, tiek „Bonn“ laimėjo pirmuosius du mačus, tačiau nepaisant to, Vokietijos ekipa yra šios poros favoritė ir Virginijaus Šeškaus auklėtiniams bus velniškai sunku. Net septynis amerikiečius savo komandoje turintis Vokietijos klubas užima šeštą vietą Vokietijos pirmenybėse ir  yra gana arti šios lygos atkrintamųjų varžybų, o atletiški ir greiti užsieniečiai laiko visas žaidimo vadžias savo rankose. Šis klubas žaidžia tipinį amerikietišką krepšinį, kuris pastaruoju metu yra populiarus ir Vokietijoje – greitas ir rezultatyvus žaidimas ir daug gražių epizodų.

Savo ruožtu Lietuvos ekipai, jei nepavyks iškovoti pergalės, bus svarbus kiekvienas pelnytas ir praleistas taškas, nes galimybių patekti į kitą etapą turi ir geriausią antrają vietą grupių etape užėmusi komanda.

 

Lažybų kortelė Pagalba

  1. 1 Pasirinkite sporto šaką;
  2. 2 Pasirinkite įvykį ir jo baigtį;
  3. 3 Pasirinkite statymo tipą ir sumą;