Draudžiama lošti nuotolinius stalo lošimus asmenims, kuriems nėra sukakę 21 metai. Draudžiama lošti asmenims, kuriems nėra sukakę 18 metų. Įspėjame: neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybės nuo azartinių lošimų priežastimi

Vos prieš mėnesį 2016 – ųjų sezoną užbaigę A lygos futbolininkai jau kitą savaitę pradeda pasiruošimą naujajam, iki kurio pradžios likos vos 50 dienų. Atidarymo arba supertaurės rungtynėse, kaip ir pernai, sostinės „Sportimos“ arenoje susikaus čempionas Vilniaus „Žalgiris“ ir vicečempionas „Trakų“ klubas.

Kol kas klubai gana pasyvūs ir pernelyg daug naujienų nepateikia, tačiau mes sugrupavome tai, kas jau oficialu ir tai apie ką galima išgirsti futbolo visuomenės sluoksniuose.

Vilniaus „Žalgiris“. Keletą metų iš eilės viską laimintis sostinės klubas ir šiemet A lygoje aiškiai pirmaus pagal biudžetą. Kaip pavyks su komplektacija, spėlioti sunku, nes kol kas žinoma tik tai, kad klubas atsisveikino su vilčių nepateisinusiu Mariumi Žaliūku, su ne patį geriausią sezoną turėjusiu Linu Pilibaičiu, tačiau pavyko išlaikyti karjeros sezoną sužaidusį Vytautą Lukšą, be to buvo įsigytas „Atlanto“ gynybos grandies lyderis Rolandas Baravykas. Klubas į pirmąją treniruotę renkasi ateinantį pirmadienį, sausio 9 – ąją.

Trakų „Trakai“. Šalies vicečempionai naujojo sezono veidą pradėjo dailinti dar praėjusiais metais po pralaimėjimo Europos taurės turnyro atrankos rungtynėse Talino „Nomme Kalju“ klubui. Prisijungė būrys žaidėjų, kurie iškart tapo klubo stuburu. Šiemet tą stuburą papildys po traumų sugrįžtantys bei netrukus į peržiūras išvyksiantys žaidėjai. Didžiausiu klubo nuostoliu turėtų tapti Nerijaus Valskio išvykimas. Nors tai dar ne faktas, bet pats futbolininkas pirmenybę teikia užsienio klubui.

Marijampolės „Sūduva“. Jau aišku, kad marijampoliečiai naująjį sezoną pasitiks be savo simbolio Tomo Radzinevičiaus. Aišku ir tai, kad klube neliko dar vieno sirgalių numylėtinio Valentino Baranovskio, kurio kontraktas pasibaigė, o naujajam trenerio šio futbolininko paslaugų neprireikė. Pernai trimis žalgiriečiais susistiprinę komandą, šiemet sūduviai labai žiūrės į užsienį.

Klaipėdos „Atlantas“. Kai jau atrodė, kad „Atlantui“ gali būti labai labai blogai, Konstantinas Sarsanija padėjo parašą ant sutarties, kuria įsipareigojo dar ne vienus metus vesti Klaipėdos klubą į priekį. Tiesa, toje sutartyje yra išlyga, kad vienas geriausių Rusijos agentų, suradęs darbą kitur, sutartį su „Atlantu“ gali nutraukti. Klaipėdiečiai kitą sezoną turės iš naujo formuoti komandą, nes svarbiausių žaidėjų Rolando Baravyko, Marko Benetos ir Ovidijaus Verbicko nelieka, o kuo bus pakeisti išvykę lyderiai – pasakyti sunku.

Kauno „Stumbras“. Praėjusiais metais vieną po kito žaidėjus keitę „Stumbro“ vadovai, galime neabejoti, kad šiemet dar mažiau žiūrės į Lietuvą, o žaidėjus rinksis iš Portugalijos ar kitų Europos Sąjungos šalių. Po to, kai ES šalių futbolininkams buvo panaikintas legionieriaus statusas, „Stumbras“ rankas trynė labiausiai. Ir suprantama dėl ko.

Jonavos „Lietava“. Jonaviškiai į A lygą įžengė su trenksmu – su trenksmu jie atlieka ir pasikeitimus sudėtyje. Visų pirma, futbolo visuomenei netikėtai buvo atleistas treneris Robertas Poškus, paskui kurį vienas po kito ekipą paliko ir lyderiai. Dominykas Galkevičius iškeliavo į Marijampolę, o Valdemaras Borovskis – į Trakus. Situacija Jonavoje liūdnoka, nes metų sandūroje sutartį su klubu turėjo vos keli žaidėjai.

Utenos „Utenis“. Paskutinė „Utenio“ naujiena yra apie tai, kad klubas „spalvingai užbaigs sezoną“. Po to – tyla. Sprendžiant iš naujienų bado, galime spėti, kad Utenos ekipos situacija būsimame sezone į gera nepasikeis – tai yra, komanda ir vėl kovos tik dėl išlikimo lygoje. O kas toje komandoje žais? Atsakyti sunku.

Kazlų Rūdos „Šilas“. Pernai pirmoje lygoje triumfavęs „Šilo“ klubas savo sudėties pernelyg nekeis. Komandoje netrūksta A lygos patirties turinčių futbolininkų, kurie stipriausiame šalies divizione save gali realizuoti ir vėl. Aišku, kad „Šilas“ patrankų mėsa nebus. Taip pat aišku, kad dvikovos su Marijampolės „Sūduva“, šiam klubui bus išskirtinės. Kodėl? „Šile“ žais maždaug dešimt žaidėjų, kadaise vilkėję „Sūduvos“ marškinėlius.

Lažybų kortelė Pagalba

  1. 1 Pasirinkite sporto šaką;
  2. 2 Pasirinkite įvykį ir jo baigtį;
  3. 3 Pasirinkite statymo tipą ir sumą;