Draudžiama lošti nuotolinius stalo lošimus asmenims, kuriems nėra sukakę 21 metai. Draudžiama lošti asmenims, kuriems nėra sukakę 18 metų. Įspėjame: neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybės nuo azartinių lošimų priežastimi

Aukso amžių išgyvenantis Panevėžio “Lietkabelio” klubas rytoj pradeda istorijoje dar neregėtą dalyką – antrąjį Europos taurės etapą, į kurį prasimušė tik šešiolika stipriausių turnyro komandų. Panevėžiečiams atiteko du Vokietijos klubai bei Maskvos srities “Khimky” ekipa, su kuria svečiuose ir bus pradėtas šis turnyras.

“Neabejoju, kad jaunimas šį iššūkį priims kaip patirtį ir kaip galimybę parodyti save. O mes veteranai jau tiek daug visko matę, kad mūsų pernelyg nenustebinsi. Mes iškart žinojome, kad antras etapas bus žymiai sunkesnis. Geresnės komandos, didesni biudžetai, galingesni žaidėjai. Net nebuvo abejonės, kad bus būtent taip”, - kalbėjo Darjušas Lavrinovičius, kuris sezono pradžią praleido dėl traumos, o kol kas tik ieško savojo žaidimo.

“Mūsų komandoje yra gerų žaidėjų: yra Simas Galdikas, yra mano brolis. Tai šiuo metu aš ten net nelabai ir reikalingas. Nesupraskite neteisingai – kiekvienas žaidėjas reikalingas, tačiau jie dabar taip įsižaidė, kad man svarbiausia – jiems netrukdyti. Aš vis dar bandau atgauti formą, o vėliau žiūrėsime kaip.

Norėtųsi geros statistikos, kad galėtumėm galvoti, jog dar kaip krepšininkai nesenstame, bet to gali ir nebūti. Svarbiausia, padėti draugams tuo, kuo galiu. Negaliu aikštelėje – padėsiu už aikštelės ribų, o jeigu sveikata leis, formą atgausiu – tada stengsiuosi komandai padėti taškais”, - pasakojo brolis.

Grįžtant prie Europos taurės antrojo etapo, D.Lavrinovičius išskirti nenorėjo nei vieno varžovo, nes su visais teks kautis iš visų jėgų.

“Antrajame etape į pavardes žiūrėti jau nereikia – reikia kovoti su kiekviena komanda. Jos pavadinimas jau nieko nereiškia, nes į antrą etapą pateko komandos, kurios moka žaisti labai gerai. Ir visiškai nesvarbu, ar komanda į šį etapą pateko dėl garsių pavardžių, ar dėl gero žaidimo. Tačiau stiprūs varžovai mums yra pliusas – tiek miestui, tiek pačiai komandai, tiek jaunimui”, - sakė D.Lavrinovičius.

Antrojo etapo startas – trečiadienį 18.30 val.

 

Lažybų kortelė Pagalba

  1. 1 Pasirinkite sporto šaką;
  2. 2 Pasirinkite įvykį ir jo baigtį;
  3. 3 Pasirinkite statymo tipą ir sumą;