Draudžiama lošti nuotolinius stalo lošimus asmenims, kuriems nėra sukakę 21 metai. Draudžiama lošti asmenims, kuriems nėra sukakę 18 metų. Įspėjame: neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybės nuo azartinių lošimų priežastimi

Geriausias šalies krepšininkas Mindaugas Kuzminskas per pastarąsias trejas rungtynes vidutiniškai renka dviženklį taškų skaičių, o tai yra geriausia puolėjo serija nuo to momento, kai jis prisijungė prie NBA lygos. Jei tai būtų Eurolyga, visi plotų rankomis ir sakytų, kokį nuostabų talentą nugriebė vietinis Philas Jacksonas.

Amerikoje yra truputį kitaip. Rankutėmis visi irgi ploja, tačiau po paros ar dar geriau po valandos gali pranešti, kad laikas krautis lagaminus ir keliauti į.. pavadinkime tai, kažkurią kitą NBA komandą.

Apie Kuzios galimą persikėlimą gandų netrūksta nuo pirmojo mėnesio. Šįsyk plačiausiai aptarinėja Finikso „Suns“ ekipa, kurioje pats krepšininkas galėtų dar labiau atsiskleisti, o „Knicks“ gautų žaidėją, kuris moka gintis.

Ar tai realu? Be abejonės. NBA gali tikėtis bet kokio scenarijaus, įskaitant ir nebrangaus daug vilčių teikiančio žaidėjo atsisakymo.

Ką apie tai galvoja pats M.Kuzminskas? Nieko. Kaip ir negalvodavo tada, kai buvo siejamas su daugiau nei puse Eurolygos komandų, o atsidūrė Jungtinėse Valstijose.

Prie Niujorko MK19 jau priprato. Čia jį supa geri draugai iš Latvijos (Kristaps Porzingis) ir Ispanijos (Willy Hernangomezas), čia jį žmonės gatvėje jau gerai pažįsta ir sveikinasi, čia jis spėjo pažinti NBA virtuvę, čia jis priprato išlaukti savojo šanso ir juo pasinaudoti. Pagaliau čia jis pamatė, kad superžvaigždės nėra tokios įnoringos, kaip kartais būna pavaizduojamos spaudoje. Anaiptol, čia jis pamatė, kad ryškiausios klubo žvaigždės niekada nepraleidžia neprivalomų treniruočių, o dažniausiai iš jų išeina patys paskutiniai.

Vis tik, visa tai galima labai greitai prarasti. Kaip greitai? Paklauskite Šarūno Jasikevičiaus, kuriam Indianoje irgi sekėsi neblogai, tačiau vieną dieną jis išgirdo, kad jo karjera „Pacers“ ekipoje baigta.

O kaip bus su M.Kuzminsku?

 

Lažybų kortelė Pagalba

  1. 1 Pasirinkite sporto šaką;
  2. 2 Pasirinkite įvykį ir jo baigtį;
  3. 3 Pasirinkite statymo tipą ir sumą;