Draudžiama lošti nuotolinius stalo lošimus ir lošimus a kategorijos automatais asmenims, kuriems nėra sukakę 21 metai. Draudžiama lošti asmenims, kuriems nėra sukakę 18 metų. įspėjame: neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybės nuo azartinių lošimų priežastimi
Wazdan kintamumo lygiai

Kintamumo lygiai

WAZDAN žaidimų unikali savybė - „Volatility Levels ™“ - suteikia žaidėjams galimybę keisti savo laimėjimo dydį ir dažnumą! Didelis nepastovumas atneša daugiau didelių laimėjimų, tačiau tai nutiks rečiau. Kita vertus, esant mažam nepastovumui, laimėjimai pasirodo dažniau, tačiau jų vertė paprastai yra mažesnė. Žaidėjai, norintys labiau subalansuotos patirties, gali pasirinkti standartinį režimą, kuriame tiek laimėjimo dydis, tiek dažnis yra subalansuoti. Bet kokiu atveju, naudodamiesi Wazdan „Volatility Levels ™“ funkcija - žaidėjai kontroliuoja žaidimą!

Aukštas kintamumas: žaisdami šiuo režimu galite laimėti DIDĮJĮ LAIMĖJIMĄ, bet tai nutiks ne taip dažnai, kaip žaidžiant žemo lygio kintamumu. Aukšto lygio kintamumas puikiai tinka žaidėjams, kurie nebijo rizikuoti, kad laimėtų daug.

Standartinis kintamumas: šis režimas yra žemo bei aukšto lygių mišinys ir skirtas žaidėjams, kurie nori pajusti didelių laimėjimų jaudulį, bet ne pernelyg retai.

Žemas kintamumas: žaidžiant šiuo režimu išmokos išmokamos dažniau, bet jos mažesnės. Šis lygis puikiai tinka žaidėjams, kurie mėgsta trumpesnius žaidimo seansus.

Kintamumo lygiai veikia beveik visuose WAZDAN kazino žaidimuose. Apatiniame valdymo laukelyje paspauskite ant Pipirų ikonos arba Volatility Levels užražo.


žaisk wazdan žaidimus