Draudžiama lošti nuotolinius stalo lošimus ir lošimus a kategorijos automatais asmenims, kuriems nėra sukakę 21 metai. Draudžiama lošti asmenims, kuriems nėra sukakę 18 metų. įspėjame: neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybės nuo azartinių lošimų priežastimi

E-Sportas Live

Paskutinės minutės lažybos

šiandien 00:00
#463486
#463486
Hispano Americano
3,25
X
16,00
Gimnasia Esgrima
1,35
rytoj 02:00
#448742
#448742
Philadelphia 76ers
1,74
X
13,00
Los Angeles Clippers
2,38
rytoj 02:00
#441848
#441848
Detroit Pistons
1,76
X
13,00
Oklahoma City Thunder
2,36
rytoj 02:00
#441851
#441851
Washington Wizards
2,36
X
13,00
New Orleans Pelicans
1,76
rytoj 02:30
#441941
#441941
Brooklyn Nets
1,14
X
17,00
Charlotte Hornets
7,20
rytoj 02:30
#448741
#448741
Toronto Raptors
1,77
X
13,00
Orlando Magic
2,33
rytoj 03:00
#441945
#441945
Houston Rockets
4,40
X
16,00
Denver Nuggets
1,28
rytoj 03:00
#448844
#448844
Minnesota Timberwolves
3,25
X
15,00
Miami Heat
1,43
rytoj 03:00
#441943
#441943
Chicago Bulls
2,47
X
14,00
Memphis Grizzlies
1,68

TOP didžiausi laimėjimai

Dienos statymai

Houston Rockets - Denver Nuggets

rytoj 03:00 | Krepšinis | NBA
6 %
Houston Rockets
4,40
0 %
X
16,00
94 %
Denver Nuggets
1,28

Washington Wizards - New Orleans Pelicans

rytoj 02:00 | Krepšinis | NBA
32 %
Washington Wizards
2,36
6 %
X
13,00
62 %
New Orleans Pelicans
1,76

San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers

rytoj 03:30 | Krepšinis | NBA
19 %
San Antonio Spurs
2,29
7 %
X
13,00
73 %
Portland Trail Blazers
1,79

Philadelphia 76ers - Los Angeles Clippers

rytoj 02:00 | Krepšinis | NBA
59 %
Philadelphia 76ers
1,74
7 %
X
13,00
34 %
Los Angeles Clippers
2,38

Sporto lažybos internetu

Sporto lažybos – bandymas prognozuoti įvairias sporto rungtynių, renginių, įvykių ar pramogų baigtis su tam tikra pinigų suma. Sporto lažybų istorija siekia net 19 amžių, tuo metu arklių lenktynės būdavo aukščiausio sluoksnio gyventojų pramoga ir būtent žirgų lenktynės juos pritraukė. Šiandien lažybų pasaulis neapsiriboja viena kategorija, TOPsport žaidėjams leidžia rinktis iš pačių populiariausių sporto šakų, plataus lygų pasirinkimo ir įvairių lažybų rubrikų. TOPsport klientai kiekvieną dieną gali rasti plačią sporto įvykių pasiūlą, atlikti įvairius statymus už įvairias baigtis, lažintis dėl kitų įvykių rungtynių metu ir ieškoti sau tinkančio lažybų būdo. Ši pramoga yra prieinama kiekvienam sulaukusiam bent 18 metų ir gali būti suteikiama gyvai lažybų punktuose arba internetiniame TOPsport tinklalapyje. TOPsport – didžiausia lažybų bendrovė Lietuvoje bei vienintelė lietuviška lažybų bendrovė, todėl būtent ji gali patenkinti, net ir paties įnoringiausio kliento lūkesčius.

Domina lažybų pasaulio naujienos?

Domitės pasaulio naujienomis? Rinkitės iš vakar dienos, šiandienos, ar net rytojaus populiariausių pasaulio įvykių ir pateikite savo statymus. Lažybų esmė – gera statistikos analizė, tad visai nenuostabu, kad žmonės išmanantys lažybų meną puikiai orientuojasi ir pasaulinių įvykių sūkuryje. Ši veikla gali tapti Jūsų hobiu, kuris leis praplėsti ne tik savo turimų žinių asortimentą, bet ir pagerins loginį, analitinį mąstymą. O gi kiek įprastų hobių gali atnešti ir didelius laimėjimus? Domėkis, analizuok ir įsigilink į įvairius sporto, pramogų ar politinius įvykius ir užsidirbk iš savo hobio.

Esate bendruomenės žmogus? Patikrinkite TOPsport lažybų kalendorių ir savo bendraminčių ieškokite gyvai transliuojamuose mačuose. Kas žino, gal kiti žaidėjai yra linkę pasidalinti vertinga informacija? O galbūt ir tu turi ką nors įdomaus papasakoti naujokams? Ateik ir prisijunk į mūsų lažybų bendruomenę! Daug geriau išgirsti profesionalaus žaidėjo patarimą gyvai, nei tikėti internetiniais tipsteriais, kurie slepia savo statymų istoriją.

Lažybos internetu su tiesiogine transliacija

Esate komforto žmogus? Siūlome Jums lažybas internetu su tiesiogine transliacija. Dažnas lošėjas pasakytų, kad internetu atliekami statymai yra profesionalesni, nes jūsų dėmesio centre yra tik išanalizuotas statymas, jokių pašalinių trukdžių. Rinkitės sudėtingas kombinacijas, superstatymus arba leiskite sau išbandyti azartinių žaidimų įvairovę su minimaliu biudžetu. Atlik daugybę statymų vos vieno įvykio metu. Spėk, kuri komanda laimės, kada bus pelnytas pirmas įvartis ar pirmi taškai, kas pirmojo įvarčio ar taškų autorius bus. Spėk, kokiu būdu krepšinio rungtynėse bus pelnyti pirmi taškai. Lažinkis, ar futbolo mače bus parodyta raudona kortelė, ar bus skirtas 11 metrų baudinys, ar bus įmuštas įvartis po kampinio. Lažinkis, kiek įvarčių bus įmušta, spėk, kokiu skirtumu laimės viena ar kita komanda, statyk ant žaidėjo, kuris tavo nuomone bus rezultatyviausias ir taip pasiimk savo puikius laimėjimus. Lažybos nebeturi būti nuobodžios. Statyk ant įvairiausių su tave dominančiomis rungtynėmis susijusių įvykių, paįvairink savo lažybų istoriją ir paversk kiekvienas tavo stebimas rungtynes kelis kartus įdomesnes tau ir tavo draugams.

Dvejojate ar verta? Atsakymas paprastas, nepabandę nesužinosite. Dauguma žmonių nė neįtaria, kad turi talentą prognozuoti įvairiausius įvykius. Tai gali būti prigimtinė dovana arba su praktika išmokstamas dalykas. Tačiau jei nors kartą Jums pavyko nuspėti rungtynių rezultatą, o gal tarsi nė nesusimąstydami pasakėte kiek geltonų kortelių per rungtynes parodys teisėjas? Atsakymas aiškus! Išbandyk statymus ir gal tau nusišypsos naujoko sėkmė. O gal taip puikiai išmanai sportą, kad tau jokios sėkmės nereikia ir tau beliko tik užsiregistruoti ir pasiruošti sėkmingiems statymams, kurie tau galėtų atnešti didžiulius laimėjimus.

Norite žaisti, tačiau Jus vis apleidžia sėkmė? Iš klaidų mokomasi, todėl labai svarbu pasidaryti išsamią savo statymų analizę, kuri leistų numatyti galimas klaidas. TOPsport komanda yra pasiruošusi Jums padėti tobulėti ir mokytis, todėl pas mus jausitės saugiai. Lažybų menas reikalauja daug praktikos ir specifinio mąstymo, todėl pradžioje mes Jums suteiksime visapusišką teorinę ir praktinę pagalbą. Kreipkis į pagalbą su tau rūpimais klausimais, klausk visko, kas tau yra neaišku ir tau bus atsakyta.

Didžiausios sporto lygos pasaulyje

Nori lažintis, bet domina tik populiariausios pasaulio sporto lygos, kaip NBA, NFL, NHL, MLB, Eurolyga, Premier lyga, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 ir dar daugiau? Tuomet atėjai būtent ten, kur ir turėjai būti. TOPsport tau siūlo statyti ant pačių populiariausių sporto lygų pasaulyje. Čia gali rasti plačiausią didžiausių lygų pasiūlą, kuri prasideda nuo statymų, kas taps lygų čempionais ir užsibaigia su tokiais smulkiais statymais, kaip kokiu procentų baudų metimus mes Kauno „Žalgiris“. Rask tau patinkantį statymą, nes tarp populiariausių sporto lygų jį tikrai rasi. TOPsport užtikrinta, kad čia lažybų pasiūla galės džiaugtis kiekvienas sporto mėgėjas.

Sek didžiausias sporto lygas bei savo mėgstamiausias komandas ir atletus. Spėk, kaip seksis Novakui Djokovičiui, Rafaeliui Nadaliui, Rogeriui Federeriui ir Alexanderiui Zverevui, sek Kauno „Žalgirio“, Vilniaus „Ryto“, Klaipėdos „Neptūno“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ rungtynes tarptautiniame fronte, statyk ant Los Angeles „Lakers“, Miami „Heat“, Toronto „Raptors“, Chicago „Bulls“ ir Portland „Trail Blazers“, palaikyk Kansas City „Chiefs“, New England „Patroits“ ir New York „Giants“ ir sek geriausių Eurolygos komandų pasirodymus, kaip Madrid „Real“, „Barcelona“, Stambulo „Anadolu Efes“ bei Milano „Olimpia“. Sek Miuncheno „Bayern“, „Liverpool“, „Juventus“, „Paris Saint-Germain“, Madrido „Atletico“ ir „Ajax“ komandų žygį Čempionų lygoje ir nepamiršk atlikti savo statymų, kad kiekvienos stebimos rungtynės ir kiekvienas sekamas turnyras taptų kelis kartus įdomesnis negu įprastai žiūrint ant sofos.

LAŽYBŲ ĮVAIROVĖ

Su „TOPsport“ galite atlikti pačius įvairiausius sporto lažybų statymus. Suteikiame jums galimybę mūsų internetinėje svetainėje vienu metu stebėti įvairių sporto lygų ir daugybės sporto įvykių statymus ir išsirinkti įdomiausius, o galbūt ir pelningiausius sporto įvykius bei statymų kombinacijas. Taip pat mes pasirūpinome, kad galėtumėte žiūrėti tiesiogines varžybų transliacijas svetainėje ir čia pat stebėtumėte naudingą įvykio statistiką, kuri padės apsispręsti dėl statymų.

Mūsų sukurta „TOPsport“ programėlė leis matyti sporto transliacijas telefone ar planšetiniame kompiuteryje, todėl nuo šiol sporto lažybos jus lydės kiekviename žingsnyje ir bus dar lengviau įgyvendinamos. Mūsų sporto įvykių sraute jus pasitiks ne tik žinomiausi pasaulio ir Lietuvos sporto įvykiai, bet ir virtualusis sportas – kvapą gniaužiantys kompiuterinių žaidimų čempionatai. Be to, visuomet jūsų laukiame lažybų punktuose jums artimiausiame mieste, kur su draugais ir bendraminčiais pasinersite į sporto įvykių sūkurį stebėdami varžybas TV ekranuose.

KAIP VYKSTA SPORTO LAŽYBŲ STATYMAI

Norėdami dalyvauti „TOPsport“ sporto lažybų statymuose internetu, turite susikurti vartotojo paskyrą ir ją aktyvuoti bei pasirašyti su „TOPsport“ lošimų sutartį. Visuose sporto lošimuose gali dalyvauti tik 18 m. amžiaus sulaukę asmenys. Sudarę lošimų sutartį ir turėdami patvirtintą „TOPsport“ paskyrą galėsite atlikti statymus. Kiekvienas mūsų sistemoje registruotas lošėjas turi dvi sąskaitas: lošimų sąskaitą svetainėje ir mokėjimo sąskaitą banke.

  • Jūsų lošimų sąskaita – tai unikali sąskaita, kurioje matysite savo įmokėtas lošimų lėšas bei lošimuose laimėtus pinigus. Šioje sąskaitoje esančią pinigų sumą ir sąskaitos istoriją galėsite nuolat sekti savo paskyroje.

  • Asmeninėje jums priklausančioje mokėjimo sąskaitoje jūs laikysite lošimų sąskaitai pildyti skirtus pinigus ir į šią sąskaitą gausite laimėjimus iš lošimų sąskaitos internetinėje svetainėje. Šią sąskaitą galima atsidaryti bet kuriame komerciniame banke ar kitoje finansų įstaigoje.

Norėdami atlikti tam tikrą sporto lažybų statymą, turite atlikti šiuos veiksmus:

  1. pasirinkite pageidaujamą statymo sumą, statymo rūšį ir įvykio tipą arba tipus;

  2. patvirtinkite statymą.

Jūsų pasirinkimas atsispindės jūsų asmeninėje lažybų kortelėje. Laimėjimas – tai teisingai atspėta lažybų įvykio baigtis, pvz., Anglijos futbolo „Premier League“ žaidynėse „Newcastle United“ komanda laimi prieš „Liverpool“ komandą ir šis faktas atitinka jūsų statymą. Statymus galite planuoti atsižvelgdami į lažybų koeficientą, kuris yra pateiktas kiekvieno sporto įvykio eilutėje. Be to, šį koeficientą matysite savo individualioje lažybų kortelėje. Lažybų koeficientas žymi skaičių, iš kurio bus dauginama jūsų statymo suma tuo atveju, jei sėkmingai atspėsite įvykio baigtį. Tarkime, jei už „Newcastle United“ pastatėte 3 eurus, o lažybų koeficientas buvo 1.32, laimėsite 3.96 eurus. Lažybų koeficientas lažybų eilutėje užrašomas ir procentais. Procentais išreikštas lažybų koeficientas rodo, kokią procentinę statymo dalį gausite greta statymo sumos.

SPORTO LAŽYBŲ STATYMO TIPAI

Sporto lažybos internetu niekuomet nebus nuobodžios, nes jūsų pojūčių įvairovę garantuojame pasitelkę įvairius statymų tipus. Jei norite išbandyti savo intuiciją sporto įvykiams, siūlome jums šiuos statymus:

  • Paprastasis statymas. Lažybų kortelėje matysite tik vieną pasirinktą sporto įvykio baigtį ir statysite savo pinigus su itin maža rizika. Kad lažybos būtų įdomios ir kaitintų kraują, galite pasirinkti įvairias paprasto statymo rūšis. Galite statyti už sporto įvykio baigtį pasirinkdami konkretų rezultato variantą, pvz., „Laimi komanda A“, „Laimi komanda B“, „Lygiosios“, „Laimi A arba lygiosios“ ir kt. Galimas statymas už įvykio baigtį, kai vienam įvykio dalyviui statymų tarpininkas suteikia pranašumą (vadinamasis „handikapas“). Jei tokie statymai nevilioja, galite išbandyti ir kitas aštuonias paprasto statymo rūšis. 

  • Kombinuotasis statymas. Sukombinuokite nuo 2 iki 30 sporto įvykių vienoje kortelėje ir laimėkite didesnius piniginius prizus. Šiuo atveju galite statyti pageidaujamą pinigų sumą už kelių sporto įvykių komplektą. Tokio lošimo koeficientas – tai visų įvykių koeficientų sandauga (suapvalinus iki dviejų skaitmenų po kableliu). Jei lažintis, tai lažintis iš peties, tiesa?

  • Sisteminis statymas. Lengviausia šį statymo tipą suprasti įsivaizdavus kelis ką tik aptartus kombinuotus statymus vienoje vietoje (sistemoje). Šis statymo būdas turi tris potipius, todėl galite kombinuoti įvarius statymo variantus pagal savo poreikį ar adrenalino lygį kraujyje.

  • „Stop“ statymas. Tai jau minėto kombinuoto statymo atmaina, kuomet turite galimybę per iš anksto numatytą laikotarpį pasiūlyti mums užfiksuoti realiu laiku esantį neįvykusio lažybų įvykio rezultatą bei išmokėti jums laimėjimą.

  • Statymas „Grandinėlė“. Numatykite nuo 2 iki 15 nesusijusių lažybų įvykių baigčių ir išpranašaukite, kokia seka šie įvykiai įvyks.

  • Sąlyginis statymas. Kam rizikuoti daugiau, jei galima rizikuoti mažiau? Atlikdami sąlyginį statymą pasirenkate sporto įvykio baigtį bei numatote papildomą sąlygą. Jeigu šiai sąlygai bus lemta išsipildyti, dėkosite fortūnai, nes net nesėkmingas pasirinktos baigties spėjimas neatims iš jūsų pinigų.

SPORTO LAŽYBOS SU „TOPSPORT“

„TOPsport“ – tai moderni internetinė lažybų platforma ir visą Lietuvą apimantis lažybų punktų tinklas. Būdami lyderiais Lietuvoje savo darbo filosofiją orientuojame į žaidėją. Savo reputaciją užsitarnavome siūlydami klientams tik geriausias paslaugas ir žengdami koja kojon su naujausiomis technologijomis bei dinamišku lažybų verslo tempu. Visoje šalyje esame atpažįstami dėl „TOPsport“ sukuriamos aistringos statymų atmosferos: čia draugai, kolegos ir visai nepažįstami žmonės susiburia stebėti naujausias statymų eilutes, statyti įvairias pinigų sumas už sporto įvykius ar patarti kitiems ir kartu išgyvena azartą bei euforiją, semiasi patirties ir tobulėja. Grįžtamasis ryšys, gaunamas iš klientų, mums be galo svarbus, todėl kviečiame išreikšti savo pastebėjimus, siūlyti lažybų sistemos patobulinimus, kad galėtume užtikrinti jums dar įsimintinesnę lažybų patirtį.

Lažybų kortelė

Jūsų lažybų kortelė tuščia. Norėdami atlikti statymą išsirinkite įvykio baigtį pasiūloje.