Draudžiama lošti nuotolinius stalo lošimus ir lošimus a kategorijos automatais asmenims, kuriems nėra sukakę 21 metai. Draudžiama lošti asmenims, kuriems nėra sukakę 18 metų. įspėjame: neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybės nuo azartinių lošimų priežastimi

Elektroninio sporto (E-Sporto) augimas

E-Sportas (elektroninis sportas) yra viena labiausiai augančių sporto šakų pasaulyje. Pasauliui tampant vis modernesniam, atėjo laikas ir sportui persikelti į virtualią realybę. E-Sportas kiekvieną dieną tampa vis didesniu rinkos žaidėju, o masiniai turnyrai tik padeda šiai sporto šakai dar labiau augti. Prognozuojama, kad E-Sportas jau netolimoje ateityje į šešėlį nustums tradicinį sportą vien dėl savo milžiniškos rinkos dydžio. Sporto komandos bei individualūs atletai vis dažniau investuoja į E-Sportą bei taip padeda šiai sporto šakai augti dar sparčiau.

Į E-Sportą įsitraukia vis jaunesnio amžiaus asmenys ir dėti papildomas pastangas viliojant vaikus į šią sporto šaką - nereikia. TOPsport lažybų bendrovėje galite rasti pačių įvairiausių statymų. Galite lažintis, kas taps tam tikrų turnyrų nugalėtoju, kaip kad League of Legends Worlds čempionu. Ar Invictus Gaming apgins savo titulą? Ar Fnatic gali reabilituotis po pralaimėto finalo, o gal diena išaušo G2 Esports ar Cloud9? Atlikite statybus TOPsport, pademonstruokite savo E-Sporto (elektroninio sporto) žinias bei tapkite tikru šios sporto šakos ekspertu.