Draudžiama lošti nuotolinius stalo lošimus ir lošimus a kategorijos automatais asmenims, kuriems nėra sukakę 21 metai. Draudžiama lošti asmenims, kuriems nėra sukakę 18 metų. įspėjame: neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybės nuo azartinių lošimų priežastimi

Pajusk tikrą laukinių vakarų atmosferą, gauuk nemokamus sukimus ir pasiimk Wild Job laimėjimus

Ar esi susipažinęs su tokiomis laukinių vakarų legendomis kaip Billy the Kid, Jesse James ar Butch Cassidy? Esame tikri, kad esi. Jeigu šita era bent kažkur kažką darė gerai, ta vertė didžiausius nusikaltėlius į žvaigždes. Šios ikoniškos asmenybės turėjo turėti išskirtines savybes, kad būtų laikomi idealiais plėšikais. Jiems reikėjo pergudrauti visas apsaugas ir turėjo turėti sėkmę savo pusėje.

The Wild Job nukels jus atgal į mieguistą laukinių vakarų miestelį, kur draudimai klestėjo, o valdantieji įstatymus neturėjo jokio pasigailėjimo. Naudok išskirtinio grožio merginos žavesį suvilioti apsauginius, su įspūdingais raumenimis ir jėga įveik geriausius užraktus arba pasitelkęs įspūdingus įrenginius viską įveik protu ir sukurt idealią komandą. Jeigu nutarsi rizikuoti, ši komanda tave gali nuvesti iki pat banko seifo. Žaidimas išsiskiria ypatingais simboliais, kurie gali pasirodyti kaip skirtingos vagių asmenybės, o jie pasirodys ant pirmo, trečio arba penkto būgno bei padovanos tau nemokamą sukimą.

Laimėjimai gyvai