Draudžiama lošti nuotolinius stalo lošimus ir lošimus a kategorijos automatais asmenims, kuriems nėra sukakę 21 metai. Draudžiama lošti asmenims, kuriems nėra sukakę 18 metų. įspėjame: neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybės nuo azartinių lošimų priežastimi

Tapk The Tipsy Tourist, žaisk, gauk nemokamus sukimus ir pasiimk savo laimėjimus

The Tipsy Tourist atves tave į Gary pasaulį, sunkiai dirbančio vyro, kuris nutarė vasaros pabaigoje patraukti įspūdingų atostogų į gražųjį Majamį, Floridoje, kasdienybę. Gary tau padeda atlikti tavo sukimus ir galimybę žaisti papildomą žaidimą. Jame pasirinkęs tinkamą kortą tu gali padidinti savo laimėjimą. Nemokami sukimai tau visada padės pasiimti įspūdingus laimėjimus, o galiausiai galėsi prie pačio Gary prisijungti gėrimo žaidime, kuris yra papildomas raundas.

Žaisk The Tipsy Tourist, kur tu gausi galimybę laimėti nemokamus sukimus, kur galėsi žaisti papildomus žaidimus, kur galėsi mėgauti gražiomis 3D grafikomis, o darydamas visa tai galėsi dar ir kaip reikiant papildyti savo banko sąskaitą. Atsipalaiduok Majamio aplinkoje, pasimėgauk saulėtais vaizdas, pajausk atostogas, tik šį kartą neleisk pinigus, o juos gauk pats!

Laimėjimai gyvai