Draudžiama lošti nuotolinius stalo lošimus ir lošimus a kategorijos automatais asmenims, kuriems nėra sukakę 21 metai. Draudžiama lošti asmenims, kuriems nėra sukakę 18 metų. įspėjame: neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybės nuo azartinių lošimų priežastimi

Pokerio (Bet on Poker) žaidimas

Realiu laiku vykstantis žaidimas, taisyklėmis ir eiga labai panašus į pačią populiariausią pokerio atmainą – Texas Hold'em Poker.

ŽAIDIMO EIGA

Žaidimo vedėja tiesioginiame eteryje išdalina dvylika (12) kortų pagal laikrodžio rodyklę po vieną paeiliui, taip sudarydama šešias (6) atverstas rankas (po dvi kortas kiekvienai), kurios ekrane yra sužymėtos skaičiais nuo 1 iki 6. Vėliau atverčiamos penkios bendros kortos (Board). Žaidimo tikslas yra sudaryti kuo aukštesnę įmanomą penkių kortų kombinaciją, naudojantis turima ranka (panaudojant vieną arba abi kortas) ir bendrosiomis penkiomis (Board) kortomis. Laimi ranka arba rankos, sudariosios aukštesnę penkių kortų kombinaciją nei kitos rankos. Žaidime įmanomos lygiosios, jei dvi ar daugiau rankų sugeba sudaryti vienodą aukščiausią kombinaciją.

Pirmasis statymų ratas. Dar neprasidėjus dalinimui vyksta pirmasis statymų ratas, kuriame žaidėjas gali pasirinkti ir atlikti statymą už vieną ar daugiau pasiūloje esančių statymo variantų. Baigčių, už kurias galima statyti, kiekis yra neribojamas. Po pirmojo statymų rato padalinamos kortos, ekrane pasirodo kiekvienos rankos koeficientas ir prasideda antrasis statymų ratas. Pirmajame rate žaidėjo atlikti statymai visiškai nedaro įtakos antrojo rato statymams. Trečiojo rato statymai priimami atvertus Flop (pirmas tris bendras kortas) ir atnaujinus koeficientus. Ketvirto rato statymai atliekami po Turn (ketvirtosios bendrosios kortos). Galiausiai atverčiama River (penktoji bendroji korta) ir nustatomi tiražo rezultatai.

Lygiųjų atveju laimėjimai išmokami visiems žaidėjams, kurie atliko savo statymus už vieną iš laimėjusių rankų bet kuriame statymų rate. Jei maksimali kombinacija atsiverčia bendrosiose kortose, laimi visos rankos ir laimėjimai išmokami visiems žaidėjams, atlikusiems statymus už bet kurią ranką bet kuriame statymų rate. Žaidimo tiražų transliacijos vyksta 24/7 režimu su techninių kliūčių šalinimo pertraukomis pagal poreikį.