Draudžiama lošti nuotolinius stalo lošimus ir lošimus a kategorijos automatais asmenims, kuriems nėra sukakę 21 metai. Draudžiama lošti asmenims, kuriems nėra sukakę 18 metų. įspėjame: neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybės nuo azartinių lošimų priežastimi

Žaisk Laimės ratą, patikrink savo sėkmę, spėk laimingus skaičius bei spalvas ir pasiruošk dideliems laimėjimams

Išbandyk itin populiarų visame pasaulyje Laimės ratą (Wheel of Fortune), atlik savo statymus, spėk, kuris skaičius bus laimingas ir kuria spalva jis bus pažymėtas bei pasiimk savo laimėjimus. Stebėk realiuoju laiku vykstantį Laimės rato žaidimą, žiūrėk tiesioginę žaidimo transliaciją ir suteik sau dar daugiau šansų laimėti. Pasikliauk savo nuojauta, atkreipk dėmesį, kokiu stiprumu ratą suka mergina ir tokiu būdu užsitikrink sau didžiulius laimėjimus.

Žaisdamas Laimės ratą tu turėsi itin didelį statymų pasirinkimą. Spėk, ant kurio skaičiaus iš 18 sustos Laimės ratas, statyk ar tas skaičius bus nuo 1 iki 6, nuo 7 iki 12 ar nuo 13 iki 18. Lažinkis, ar pasirodęs skaičius bus dviženklis ar vienženklis. Statyk, kokia spalva bus pažymėtas laimingas skaičius, ar pasirodys raudonas laukas su lyginiu skaičiumi, o gal juodas su nelyginiu? Šie ir dar daugiau statymų tavęs laukia Laimės rate.