Draudžiama lošti nuotolinius stalo lošimus ir lošimus a kategorijos automatais asmenims, kuriems nėra sukakę 21 metai. Draudžiama lošti asmenims, kuriems nėra sukakę 18 metų. įspėjame: neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybės nuo azartinių lošimų priežastimi

Karas (​War of Bets​) kortų žaidimas

Kortų žaidimas, kuriame varžosi dvi pusės - ​Player​ ​(Žaidėjas) ir ​​Dealer​ ​(​​Dalintojas). Naudojama standartinė kortų malka. Aukštesnės vertės korta laimi.

Jei atverčiamos vienodos vertės kortos​​, situacija apibūdinama kaip ​War.

ŽAIDIMO EIGA

Žaidimas vykdomas tarp dviejų pusių - Player (Žaidėjo) ir Dealer (Dalintojo). Žaidimo vedėja​ padalina po vieną atverstą kortą kiekvienai iš pusių kiekviename tiraže. Kortos dalinamos po vieną, ir Player visada gauna pirmą kortą. Žaidimo tikslas yra gauti aukštesnės vertės kortą (tūzai skaičiuojami tik kaip aukščiausios vertės kortos, dviakės - kaip žemiausios). War yra lygiųjų situacija, t.y. kuomet Player ir Dealer gauna vienodos vertės kortas. Tokioje situacijoje laiminga baigtis yra War, o Dealer ir Player pralošia.

Pirmo statymų rato ​statymai atliekami dar iki atverčiant kortas. Lošėjai gali statyti ant vienos ar daugiau baigčių. Antro statymų rato statymai atliekami, kai Player gauna pirmą kortą ir atnaujinami koeficientai. Statymai atlikti ankstesniame statymų rate neturi jokios įtakos, todėl lošėjas gali atlikti statymus ant tų pačių ar kitų baigčių daugiau nei vieną kartą. War situacijoje laimi lošėjai pasirinkę šią baigtį, o statymai ant Player ir (ar) Dealer kortų pralaimi.