Draudžiama lošti nuotolinius stalo lošimus ir lošimus a kategorijos automatais asmenims, kuriems nėra sukakę 21 metai. Draudžiama lošti asmenims, kuriems nėra sukakę 18 metų. įspėjame: neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybės nuo azartinių lošimų priežastimi

Žaisk Good Girl, Bad Girl, atlik žaidimo pakeitimus, laimėk nemokamus sukimus ir žaisk papildomus žaidimus

Prieš pradedant žaisti, tu turėsi galimybę pasirinkti, žaisti su 15 ar 30 mokėjimo linijų. 15 gerų linijų eina įprastai nuo kairės į dešinę, kai 15 blogų linijų nuo dešinės į kairę pusę. Tu gali rinktis tarp jų su kiekvienu savo sukimu. Taip pat turėsi galimybę žaisti ir su visomis 30 mokėjimo linijų vienu metu.

Ypatingi simboliai suteikia tau didžiausius laimėjimus žaidime. Jie atsiras, kai išsuksi halo (gera pusė) arba pitch-fork (bloga pusė) ir galės laimėjimus padidinti net iki keturių kartų. Good Girl, Bad Girl žaidime yra net trys skirtingi papildomi žaidimai. Pinigų ratas tau gali atnešti arba didesnį laimėjimą arba nemokamus sukimus. Dar vienas papildomas žaidimas yra, kai gali rinktis iš keturių dėžių. Dvi iš jų švyti, o tai reiškia garantuotą bet mažesnį laimėjimą, kai kitose dvejose gali būti didesnis laimėjimas, tačiau taip pat gali reikšti, kad tavo papildomas žaidimas iškart pasibaigs. O galiausiai trečias žaidimas yra lošimas po tavo laimėjimo, kai merginos mes monetą, o jų reakcijos yra vertos kiekvienos rizikos.

Temos: Magiški

Laimėjimai gyvai