Draudžiama lošti nuotolinius stalo lošimus ir lošimus a kategorijos automatais asmenims, kuriems nėra sukakę 21 metai. Draudžiama lošti asmenims, kuriems nėra sukakę 18 metų. įspėjame: neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybės nuo azartinių lošimų priežastimi

Žaisk pavojingą Fruits'n'Fire, naudotis ypatingais simboliais ir pasiimk įspūdingus laimėjimus

Ar išdrįsi žaisti su ugnimi? Nepraleisk įspūdingo Fruits'n'Fires žaidimo. Tikri klasikinių automatų fanai tikrai galės pasimėgauti šiuo nostalgišku žaidimu. Kaitinantis, pilnas įvairių spalvų ir bonusų. Toks yra Fruits'n'Fire žaidimas. Paprasčiausiai su nuostabiais vaisiais ir stebinančiomis ugnimis žaidimo fone.

Sultingos vyšnios, vynuogės, melionai ir geri seni varpeliai su septynetais visada laikys tave ant kojų pirštų galų. Fruits'n'Fire yra penkių būgnų vaisių žaidimas, kuris išsiskiria savo vaizdais ir nuostabiu simbolių dizainu. Žaidimas yra turtingas įvairiais bonusais, kurie gali tau atnešti laimėjimą 20 kartų didesnį negu tavo pastatyta suma. Prisijunk prie vakarėlio, suk karštus Fruits'n'Fire būgnus ir neleisk liepsnai užgesti.

Temos: Maisto

Laimėjimai gyvai