Draudžiama lošti nuotolinius stalo lošimus ir lošimus a kategorijos automatais asmenims, kuriems nėra sukakę 21 metai. Draudžiama lošti asmenims, kuriems nėra sukakę 18 metų. įspėjame: neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybės nuo azartinių lošimų priežastimi

Išbandyk įtraukiantį ir savo grafika išsiskiriantį Boomanji, rask ypatingus simbolius ir gauk savo laimėjimus

Vienas naujausių Betsoft žaidimų Boomanji yra penkių būgnų ir 10 mokėjimo linijų kazino žaidimas. Žaidimas išsiskiria itin akį traukiančia grafika bei puikiu žaidimo pateikimu. Boomanji taip pat yra ypatingas tuo, kad turi mažiau mokėjimo linijų, o mokėjimai yra mokami iš abiejų pusių. Betsoft atliko puikų darbą kuriant žaidimą, o ypač kalbant apie jo vizualizaciją bei garso efektus. Žaisdami Boomanji pasijusite, lyg laikrodžio rodyklės muštų vidurnaktį Naujųjų metų naktį.

Didžiausios šio sezono ypatybės yra tai, kad mokėjimai yra atliekami iš abiejų pusių bei išsiplečiantys ypatingi simboliai. Išsiplečiantys ypatingi simboliai reiškia, kad vienas būgnas bus visiškai uždengtas vieno simbolio ir jūs taip pat gausite nemokamą sukimą. Išsiplėtęs ypatingas simbolis liks savo vietoje ir nejudės, kol bus atliekamas tavo nemokamas sukimas.

Temos: Šventinai

Laimėjimai gyvai