Draudžiama lošti nuotolinius stalo lošimus ir lošimus a kategorijos automatais asmenims, kuriems nėra sukakę 21 metai. Draudžiama lošti asmenims, kuriems nėra sukakę 18 metų. įspėjame: neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybės nuo azartinių lošimų priežastimi

Pajausk Alkemor's Tower magiją, išmok savo burtažodžių ir pasiimk laimėjimus

Tau nereikia būti senu, išmintingu burtininku, kad galėtum mėgautis Alkemor's Tower kazino žaidimu. Tai yra geros naujienos, kadangi žaidime yra begalės magijos, kurią tu sugebėsi pajausti. Alkemor's Tower yra net 243 skirtingi būdai laimėti. Tau tikrai nereikės valyti dulkių nuo savo burtų lazdelės, kad galėtum pasakyti savo burtažodį žaidime.

Alkemor's Tower žaidime galima rasti itin daug mistiškų simbolių, kurie galėtų tau atnešti itin didelius laimėjimus. Reikia nepamiršti, kad mistiniai simboliai atneša kur kas didesnius laimėjimus, jeigu jų pasirodo daugiau negu trys. Alkemor's Tower yra net aštuoni ypatingi simboliai, kurie tau gali atnešti ypatingai didelius laimėjimus. Net ir be jų žaidime gali rasti daug skirtingų bonusų, o labiausiai jus nudžiuginti galėtų nemokami sukimai.

Temos: Magiški

Laimėjimai gyvai