Draudžiama lošti nuotolinius stalo lošimus ir lošimus a kategorijos automatais asmenims, kuriems nėra sukakę 21 metai. Draudžiama lošti asmenims, kuriems nėra sukakę 18 metų. įspėjame: neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybės nuo azartinių lošimų priežastimi

"Lucky 7" arba "7 iš 42" loterijų žaidimas

klasikinis žaidimas, kurį sudaro geltonos (21 vnt.) ir juodos (21 vnt.) spalvos kamuoliukai. Bendra kamuoliukų numerių suma 903 (geltonų kamuoliukų numerių suma 451, juodų kamuoliukų numerių suma 452).

ŽAIDIMO EIGA

Iš žaidimo mašinos būgne esančių 42 kamuoliukų atsitiktine tvarka į lovelį išridenami 7 kamuoliukai. Tiražas laikomas įvykusiu tik tuo atveju, jei iš būgno išridenami ne mažiau nei 7 kamuoliukai. Atvejais, kai dėl klaidos iš būgno būna išridenami daugiau nei 7 kamuoliukai į rezultatus yra vedami ir užskaitomi tik pirmieji 7 kamuoliukai. Visi kamuoliukai išridenti iš būgno po septintojo kamuoliuko yra ignoruojami.

Žaidime yra vienas statymų ratas, kurio metu priimami pasiūloje esančių variantų statymai ateinančiam tiražui. Statymų ratas vyksta pertraukose tarp tiražų ir trunka apie keturias minutes. Tiražai organizuojami kasdien kas 5 minutes.