TOPsport UTMA turnyre – populiariausi šalies kikboksininkai

By 2022-08-30 Sporto apžvalgos

Kovinio sporto mylėtojai jau kurį laiką kalba apie kovą, kuri sugebėjo suintriguoti nuo pirmųjų žinučių apie ją: itin didelio palaikymo socialiniuose tinkluose sulaukiantis Dovydas Rimkus -Rimkenzo kausis prieš populiarumo nestokojantį klaipėdietį Dominyką Dirkstį.

UTMA LAŽYBOS

Du žinomiausi ir populiariausi Lietuvos kikboksininkai susitiks „Unique & Talented martial artists“ (UTMA) narve jau rugsėjo 15 dieną, kurį rems lietuviška lažybų bendrovė TOPsport.

Būtent D. Rimkaus-Rimkenzo ir D. Dirksčio kova ir bus pagrindinė turnyro kova.

Kovinio sporto gerbėjai iš viso galės mėgautis septyniomis intriguojančiomis kovomis, kuriose teisėjaus geriausi ir labiausiai tituluoti Lietuvos teisėjai. Turnyras prasidės keturiomis „Next Gen“ kovomis, kuriose savo meistriškumą demonstruos perspektyvus jaunimas: profesionalo karjerą pradės „Rimkenzo“ brolis Nojus, kausis Andrius Tebėra, Edgaras Semionov bei Dovydas Levickis, pagal Muay Thai taisykles kovos Paulius Leontjevas „Padcha“, o pagrindinę vakaro kovą apšildys į Lietuvos ringą po penkerių metų grįžtantis Deividas Danyla, kuris surems pirštines su buvusiu KOK čempionu Pok Bill.

TOPsport lažybininkai mato daug intrigos svarbiausiuose mačuose. M. Dziuda šansai prieš P. Leontjevą vertinami 55 proc., D. Danyla taip pat turi 55 proc. įveikti P. Billą, kai Rimkenzo savo kovoje bus autsaideris ir jo galimybes TOPsport vertina 40 proc.