„TOPsport“ tapo „Kauno Žalgirio“ generaliniu partneriu

By 2022-05-13 Lažybos

Trečiąją vietą praėjusiame Lietuvos futbolo A lygos sezone užėmęs „Kauno Žalgirio“ klubas gegužės 14 dienos rungtynes su šalies vicečempione Marijampolės „Sūduva“ pasitiks atsinaujinęs – ant marškinėlių puikuosis pirmaujančios lietuviškos azartinių lošimų bendrovės „TOPsport“ logotipas.

Kaune įsikūrusi azartinių lošimų bendrovė „TOPsport“ tapo generaliniu „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo partneriu ir pasirašė ilgalaikę trejų metų sutartį.

„Sugrįžti ir prisidėti prie gimtojo miesto komandos visada yra geras jausmas. Nors sezono pradžia nesiklosto taip, kaip norėtųsi, mes tikimės, kad po mūsų prisijungimo UEFA Europos Konferencijų lygoje pavyks nustebinti futbolo sirgalius, o antroji sezono pusė bus kur kas sėkmingesnė“, – kalbėjo „TOPsport“ vadovas Gintaras Staniulis.

Naujojo generalinio partnerio prisijungimu džiaugėsi ir „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo direktorius Eimantas Pūras.

„Labai smagu, kad sportą ir jo verslo pusę puikiai išmananti „TOPsport“ bendrovė patikėjo ilgalaike mūsų klubo vizija, teigiamai įvertinusi mūsų įdirbį ir perspektyvas prisijungė prie reprezentacinės miesto, kuriame pati pradėjo veiklą, komandos. Lietuvos futbole tokie sandoriai nėra dažni, todėl tikime, kad ši ilgalaikė partnerystė padės abiem pusėms lyderiauti savo srityse“, – sakė E.Pūras.

TOPsport yra pirmoji ir moderniausia lažybų bendrovė Lietuvoje, siūlanti nuotolinius azartinius lošimus ir valdanti 58 lažybų punktus bei automatų salonus šalyje. TOPsport lapkričio mėnesį minės pirmojo lažybų punkto Lietuvoje atidarymo 20-metį.

Prieš 13-ojo Lietuvos futbolo A lygos turo rungtynes „Kauno Žalgiris“ žengia penktoje pozicijoje, o jau liepos mėnesį dalyvaus UEFA Europos Konferencijų lygos atrankoje.