Šturmanas „Rimkenzo“ nepavedė: J. Simaškos ir D. Rimkaus duetas triumfavo Utenos ralyje

By 2022-10-03 Sporto apžvalgos

Justas Simaška Utenos ralio pirmajame etape pasiriko neįprastą pagalbininką – vieną geriausių Lietuvos kikboksininkų Dovydą „Rimkenzo“ Rimkų.

Kovotojas prieš Utenos ralį įgijo šturmano licenciją ir tapo oficialiu J. Simaškos komandos nariu. Nors pastarasis neslėpė jaudulio prieš startą, viskas klojosi kur kas geriau negu buvo galima tikėtis.

TOPsport remiamas J. Simaškos ir D. Rimkaus duetas varžėsi LARSC kategorijoje, Lietuvos ralio sprinto čempionate, kuriame ir triumfavo. J. Simaškos vairuojamas BMW trasą įveikė per 53:28.40, kai artimiausi persekiotojai trasą įveikė 40 sekundžių lėčiau.

J. Simaška ir D. Rimkus po septint greičio ruožo važiavo šešti, po aštunto – penkti, po devinto – nukrito į šeštąją vietą, po 10-ojo grįžo į penktąją poziciją, po 11-ojo užkopė į antrąją, o nuo 12-ojo iki pat lenktynių pabaigos (15 greičio ruožų) važiavo pirmi.