O, Dangau! GAMING NBA 2K turnyras: TOPsport įsteigtas prizas, užtikrinti pusfinaliai ir intriga finale

By 2021-03-29 6 balandžio, 2021 Sporto apžvalgos, Video

O, Dangau! GAMING surengtas NBA 2K21 turnyras dėl TOPsport įsteigto įspūdingo prizo Playstation 5 sulaukė itin daug susidomėjimo.

Tiesioginės transliacijos metu susigrūmė puikiai žinomi Karolis Tiškevičius, Andrius Dainys, Soliaris bei Rytis Vyšniauskas.

Pirmojo pusfinalio metu kovėsi K. Tiškevičiaus Filadelfijos „76ers“ ir A. Dainio „Golden State Warriors“. Ketvirtojo kėlinio metu K. Tiškevičius kvestionavo prieš turnyrą pasirodžiusius TOPsport koeficientus ir piktinosi, jog šioje pusfinalio dvikovoje buvo laikomas autsaideriu. Sporto komentatoriaus žodžiai nebuvo tušti, kadangi kaunietis iškovojo įtikinamą pergalę 83:58.

Antrajame pusfinalyje susikovė dainininkas Soliaris (Los Andželo „Lakers“) bei sporto komentatorius ir ekspertas R. Vyšniauskas (Milvokio „Bucks“). Šioje pusfinalio poroje ryškiu favoritu buvo laikomas pastarasis. R. Vyšniauskas savo favorito etiketę pateisino ir triumfavo 86:52.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos A. Dainio „Warriors“ pabėgo antroje rungtynių pusėje ir įveikė Soliario „Lakers“ 91:67.

Tuo tarpu didžiajame finale netruko intrigos ir tik po sėkmingo antrojo kėlinio R. Vyšniausko „Bucks“ po pirmosios rungtynių dalies pirmavo 46:38. Po pertraukos kiek geriau atrodė K. Tiškevičius ir prieš lemiamą ketvirtį R. Vyšniausko pranašumas buvo ištirpęs vos iki 3 taškų – 61:58.

Vis dėlto, krepšinio ekspertų dvikovoje savo pranašumą įrodė su „Bucks“ rungtyniavęs R. Vyšniauskas, kuris triumfavo 85:73, kuris ir laimėjo TOPsport įsteigtą pagrindinį turnyro prizą – Playstation 5 žaidimų konsolę.