Lažybų punkte – neįtikėtinas sporto laimėjimas

TOPsport lažybų punktams atnaujinus savo darbą jau buvo užfiksuotas ne vienas didelis laimėjimas, tačiau niekas neprilygsta šią savaitę užfiksuotai kombinacijai Kaune.

Savanoriu prospekto lažybų punktą pasirinkęs sporto aistruolis sugebėjo pasiekti neįtikėtiną pergalę statydamas vos 2 eurus ant 9 skirtingų sporto įvykių.

Sporto aistruolis statė ant trijų MLS lygos mačų. Laimėtojas nuspėjo, jog Hjustono „Dynamo“ ir „Cincinnati“ sužais lygiosiomis (3,55 koef., 1:1), taip pat sužais ir Kolumbuso „Crew“ bei Naujosios Anglijos „Revolution“ (3,4 koef., 2:2), o Čikagos „Fire“ įveiks Atlantos „United“ (1,93 koef., 3:0).

Sporto aistruolis taip pat atliko du „Copa America“ statymus. Nuspėjo, jog ketvirtfinalyje Argentina įveiks Ekvadorą (1,64 koef., 3:0), o Urugvajaus ir Kolumbijos mačas kelsis į pratęsimą (3 koef.).

Du statymai buvo atlikti ir Brazilijos „Serie A“ pirmenybėse. Laimėtojas atspėjo, jog „Corinthians“ ir „Internacional“ sužais lygiosiomis (3,05 koef., 1:1), o „America MG“ įveiks „Santos“ (2,24 koef., 2:0).

Paskutiniai statymai palietė Suomijos futbolo lygą ir olimpinę krepšinio atranką. Kaunietis nuspėjo, jog Suomijoje „Lathi“ įveiks „Seinajoen“ (2,6 koef., 2:1), o olimpinėje atrankoje Graikija įveiks Turkiją (2,26 koef., 81:63).

Aistruolis surinko net 4 601 koeficientą ir pastatęs 2 eurus laimėjo net 9 202 eurus.