Eurolyga 2023: Kauno „Žalgiris“ – Pirėjo „Olympiacos“, kur stebėti tiesiogiai?

By 2023-03-16 29 birželio, 2023 Eurolyga, Krepšinis, Sporto apžvalgos

TOP-8 medžiojantis Kauno „Žalgiris“ šį vakarą priima į Finalo ketvertą nusitaikiusią Pirėjo „Olympiacos“, kuri deda viltis, jog gegužės mėnesį dar turės sugrįžti į Kauną.

Eurolygoje pirmaujanti „Olympiacos“ žengia su 20 pergalių ir 8 pralaimėjimais, kai Kauno „Žalgiris“ žengia devintoje vietoje su 15-13 rekordu. Tiek pat pergalių ir pralaimėjimų yra užfiksavusios 6-8 vietas užimančios Tel Avivo „Maccabi“, Belgrado „Partizan“ ir Vitorijos „Baskonia“.

EUROLYGOS LAŽYBOS

Pirmojo turo rungtynės

Pirmajame rate komandos susitiko jau spalio mėnesį, antrajame ture. Tuomet namuose rungtyniavusi „Olympiacos“ šventė pergalę dviženkliu skirtumu – 90:80.

Po pirmojo kėlinio kauniečiai dar pirmavo 21:18, tačiau į ilgąją pertrauką ėjo atsilikdami 35:44.

Antroje rungtynių dalyje žalgiriečiams keletą kartų pavyko sumažinti atsilikimą iki 4 taškų, tačiau perlaužti rungtynių nesugebėjo.

„Žalgiris“ niekaip negalėjo sustabdyti siautėjusio Sašos Vezenkovo, kuris per 36 minutes surinko 23 taškus, 14 atkovotų kamuolių ir net 37 naudingumo balus.

Kauniečių gretose išsiskyrė 21 tašką surinkęs Ignas Brazdeikis bei dar tuomet žaidęs ir 14 taškų surinkęs Keenanas Evansas.

TOPsport prognozė

TOPsport lažybininkai šio vakaro favorite laiko „Olympiacos“ ekipą, kurios šansus vertina 65 proc., kai „Žalgirio“ – 35 proc.

Prognozuojama, jog „Olympiacos“ gretose rezultatyvumu išsiskirs S. Vezenkovas, o „Žalgirio“ gretose rezultatyviausiai rungtyniaus I. Brazdeikis.