Eurobasket 2022: Lietuva – Prancūzija (apžvalga, prognozė, kur stebėti tiesiogiai?)

FIBA Europos krepšinio čempionatas startuoja rugsėjo 1-ąją dieną ir truks kiek daugiau negu dvi savaites – iki rugsėjo 18-osios.

Europos čempionate, kuris vyks Čekijoje, Gruzijoje, Italijoje ir Vokietijoje, varžysis 24 komandos. Pirmajame etape visos komandos yra suskirstytos į keturias grupes po šešerias komandas. Iš kiekvienos grupės į kitą etapą pateks po keturias valstybes.

Atkrintamosios prasidės nuo aštuntfinalio etapo. Aštuntfinalyje bus sužaisti aštuoni mačai, po to ketvirtfinalyje – keturi, pusfinalyje – du ir tada lauks didysis finalas.

Lietuvos rinktinė čempionatą pradės B grupėje, kurioje varžysis su Prancūzija, Slovėnija, Vokietija, Vengrija bei Bosnija ir Hercregovina.

TOPsport kviečia jus apžvelgti kiekvienas Lietuvos rinktinės rungtynes.

EUROBASKET LAŽYBOS

Lietuva – Prancūzija (apžvalga, prognozė, kur stebėti tiesiogiai?)

Komandų susitikimai

Lietuvos rinktinė su prancūzais per pastarąjį dešimtmetį yra žaidusi septynis kartus ir net penkis kartus triumfav Prancūzija, kai lietuviams pavyko iškovoti tik dvi pergales.

2012-aisiais Olimpinėse žaidynėse Prancūzija įveikė lietuvius grupių etape 82:74, tačiau jau po metų Europos čempionato grupių etape triumfavo lietuviai – 76:62.

Tiesa, didžiajame 2013-ųjų Europos čempionato finale Prancūzija iškovojo įtikinamą pergalę 80:66.

Dar po metų rinktinės susitiko pasaulio čempionate ir kovoje dėl trečiosios vietos triumfavo ir vėl prancūzai – 95:93.

2017-aisiais rinktinės dukart susitiko draugiškuose mačuose ir pasidalino po vieną peraglę, o 2019-ųjų pasaului čempionate Prancūzija iškovojo skandalingą ir abejotinais arbitrų sprendimais pažymėtą pergalę 78:75.

 

Kaip atlikti statymus?

Lietuvos ir Prancūzijos rinktinių visus statymus bus galima rasti internetinėje TOPsport svetainėje. Ten išsirinkę norimą statymą ir pasirinkę norimą baigtį pamatysite savo pasirinkimą lažybų kortelėje. Įvedę norimą statymo sumą, patvirtinsite statymą ir statymas bus atliktas.

Eurobasket 2022 Lietuvos ir Prancūzijos prognozės

Lietuvos rinktinė B grupėje yra laikoma trečia stipriausia jos komanda. TOPsport lažybininkai prognozuoja, jog Lietuva būtent ir finišuose trečioje grupės vietoje. Pačiame čempionate mūsų šalies rinktinei yra prognozuojama šeštoji vieta, o jog lietuviai iškovos medalius yra suteikiama tik 15 proc. tikimybė.

Prancūzija savo ruožtu yra laikoma viena B grupės favoričių ir TOPsport ekspertai prognozuoja, jog prancūzai liks antri. Tiesa, Europos čempionate manoma, jog prancūzams šiek tiek pritruks ir jie liks be medalių – užimdami ketvirtą vietą. 

Lietuva – Prancūzija tiesiogiai

Kur stebėti Lietuvos ir Prancūzijos rungtynes tiesiogiai? Be televizijos rungtynes galima stebėti TOPsport lažybų punktuose ir kazino automatų salonuose, kur bus rodomi visi Lietuvos rinktinės mačai.

Data Laikas Vieta Pirma komanda Antra komanda Eurobasket tiesiogiai
2022-09-03 18:45 Kelnas, Vokietija Lietuva Prancūzija Lietuva – Prancūzija (GYVAI)