E-Sporto beprotybė: 40 milijonų prizinis fondas, finalas – Europos čempionato stadione

„Tarptautinis 10“ arba geriau žinomas, kaip „The International 10“ turnyras sutraukė viso E-Sporto pasaulio dėmesį į Bukareštą. Rumunijoje vyks vienas įspūdingiausių „Dota 2“ E-Sporto turnyrų pasaulyje.

18 geriausių pasaulio „Dota 2“ komandų varžysis dėl geriausiųjų vardo ir išsidalins net 40 milijonų JAV dolerių. Tai yra pats didžiausias prizinis fondas E-Sporto turnyro istorijoje.

„The International 10“ turnyras praėjusiais metais turėjo vykti Švedijoje, tačiau buvo atšauktas. Šiais metais visos akys krypsta į Rumunijos sostinę, kur vėl susitiks geriausi „Dota 2“ žaidėjai.

E-SPORTO LAŽYBOS

12 geriausių pirmosios 2021-ųjų pusės komandų gavo tiesioginį kvietimą į turnyrą, kai dar šešios turėjo įveikti papildomą kvalifikacijos etapą. 18 komandų bus suskirstytos į dvi grupes po devynerias, o po grupių etapo kiekvienos grupės keturios geriausios ekipos žengs į atkrintamąsias.

2018-aisiais ir 2019-aisiais čempione tapusi Europos ekipa „OG“ į šių metų turnyrą pateko tik po papildomo atrankos etapo.

Nepaisant to, TOPsport mano, jog „OG“ ekipa yra ketvirta stipriausia turnyro komanda. Geriausiai yra vertinama Kinijos ekipa „PSG.LGD“, už jos seka „Evil Geniuses“ iš JAV bei „Team Secret“ – dar vieni Europos atstovai.

Geriausia „Dota 2“ komanda paaiškės įspūdingame Bukarešto futbolo stadione „Arena Nationala“. Jame vyko 2020-ųjų Europos čempionato rungtynės bei 2012-ųjų UEFA Europos lygos finalas. „Arena Nationala“ talpina net 55 634 žiūrovus.