B. Fernandesas Čempionų lygoje pasižymėjo fantastišku įvarčiu ir kilniu poelgiu

By 2020-11-25 Sporto apžvalgos

„Manchester United“ komandos lyderis Bruno Fernandesas šį sezoną tiesiog dominuoja, o savo įspūdingą žaidimą perkėlė ir į Čempionų lygą.

Tikru „raudonųjų velnių“ fanų numylėtiniu bei „Man United“ lyderiu tapęs portugalas Čempionų lygoje pasižymėjo fantastišku įvarčiu, kuris skriejo į Stambulo „Basaksehir“ komandos vartus 7-ąją susitikimo minutę.

Po pakelto kampinio Stmabulo komandos gynėjas kamuolį išmušė iš baudos aikštelės, tačiau ten jau laukė B. Fernandesas, kuris vienu lietimu kamuolį stipriai smūgiavo į artimąjį vartų kampą ir taip atsidarė savo įvarčių sąskaitą.

Negana to, 19-ąją minutę B. Fernandesas pridėjo savo antrąjį  įvartį, o sužaidus 35 minutes turėjo progą pelnyti ir „hat-tricką“, kadangi teisėjas paskyrė 11m baudinį į turkų vartus. Nors B. Fernandesas yra etatinis „Man United“ baudinių realizuotojas, jis atsisakė šanso pelnyti trečiąjį įvartį ir jį atidavė Marcusui Rashfordui. Tokį poelgį portugalas paaiškino, kaip pasitikėjimo suteikimą savo komandos draugui.

„Man United“ mačą laimėjo 4:1, o įspūdingiausią rungtynių įvartį galite pamatyti čia: