Draudžiama lošti nuotolinius stalo lošimus asmenims, kuriems nėra sukakę 21 metai. Draudžiama lošti asmenims, kuriems nėra sukakę 18 metų. Įspėjame: neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybės nuo azartinių lošimų priežastimi

FIBA Čempionų lygos C grupėje kovojantis Lietuvos vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“ antradienį stos į dar vieną kovą tarptautinėje arenoje. Šį kartą Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės trenerio Dainiaus Adomaičio auklėtiniai išvykoje susigrums su Salonikų PAOK klubu.

Duobė

Tokioje gilioje duobėje esančio uostamiesčio komandos matyti neteko jau labai ilgą laiką. Pastaruoju metu klaipėdiečiai, švelniai tariant, žaidžia tragiškai, o tą puikiai iliustruoja paskutinė D.Adomaičio auklėtinių serija. „Neptūnas“ iš eilės pralaimėjo jau penkis mačus, o tai yra blogiausia „Neptūno“ serija nuo sezono pradžioje keturių iš eilės pralaimėtų rungtynių Lietuvos krepšinio lygoje.

Nors vyriausiasis komandos treneris jau prabilo apie galimas permainas komandoje, akivaizdu, kad iki mačo su „PAOK“ jų nebus, tad Lietuvos ekipai teks suktis iš padėties su esamais resursais.

Kas nutiko komandai, paaiškinti sunku. Viešoje erdvėje kartais pasigirsta užuominų apie sugriuvusį finansinį stabilumą bei komandoje apsunkusią atmosferą. Kiek šie gandai realūs? Bent jau iš komandos rūbinės to niekas nekomentuoja.

PAOK

Skirtingai nei klaipėdiečiai, Graikijos ekipa antradienį į aikštę žengs ganėtinai pakiliomis ir kovingomis nuotaikomis. Nepaisant pralaimėjimo Atėnų „Panathinaikos“ klubui sekmadienį, PAOK įrodė, kad gali žaisti ir su viena stipriausių Europos komandų, o ketvirtajame kėlinyje parodytas ryžtas ir noras kovoti iki galo turėjo itin patikti PAOK treneriui Souliui Markopoulosui. Lygiai taip pat, savaitgalį varžovų pademonstruotas žaidimas turėjo nelabai patikti D.Adomaičiui.

Lengva nebus

Kad „Neptūnui“ lengva nebus įsitikinti galima pažvelgus į pirmajį šių klubų susitikimą Klaipėdoje. Tuo metu gerą sportinę formą demonstravę klaipėdiečiai visas rungtynes buvo priversti vytis varžovus ir tik 12 taškų skirtumu laimėję ketvirtajį kėlinį sugebėjo iškovoti pergalę. Šį kartą PAOK žais namuose, kur juos palaikys arti 10 tūkstančių triukšmingų sirgalių.

Lyderiai

Akis į akį Salonikų PAOK Sporto arenoje susitiks abiejų komandų lyderiai. Vienas prieš kitą susigrums amerikiečiai Jimmy Baronas ir PAOK vedlys Darrylas Bryantas. „Neptūno“ lyderis FIBA Čempionų lygos turnyre vidutiniškai pelno 16,5 taško, o jo oponentas vidutiniškai renka kiek mažiau – 10,7 taško per rungtynes. Pirmojoje šių ekipų dvikovoje geriau sekėsi PAOK amerikiečiui, kuris pelnė 13 taškų ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Savo ruožtu J.Baronas pelnė 9 taškus ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. „Neptūno“ lyderiui galimai tai taps dar didesne motyvacija prieš rungtynes

 

Lažybų kortelė Pagalba

  1. 1 Pasirinkite sporto šaką;
  2. 2 Pasirinkite įvykį ir jo baigtį;
  3. 3 Pasirinkite statymo tipą ir sumą;